Çözüldü FM'de altyapı oyuncusu nasıl A takıma çıkarılabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Mali durumun altında gelişim merkezi var, oraya girince yukarda u-23 ve u-18 takımları yazıyor. Genel bakışa tıklayıp altyapıdaki oyuncuları görebilirsiniz
Mali durumun altında gelişim merkezi var, oraya girince yukarda u-23 ve u-18 takımları yazıyor. Genel bakışa tıklayıp altyapıdaki oyuncuları görebilirsiniz

Son düzenleme:
Çözüm
Mali durumun altında gelişim merkezi var, oraya girince yukarıda U-23 ve U-18 takımları yazıyor. Genel bakışa tıklayıp altyapıdaki oyuncuları görebilirsiniz.

Orayı ben de biliyorum zaten oyuncuyu nasıl a takıma çıkaracağımı bulamadım ayrıca ben de sadece U-19 takımı gözüküyor U-23 ve U-18 yok. Genel bakışa tıklayınca sadece 1 oyuncu gözüküyor o da arda güler.

Orayı ben de biliyorum zaten oyuncuyu nasıl a takıma çıkaracağımı bulamadım ayrıca ben de sadece U-19 takımı gözüküyor U-23 ve U-18 yok. Genel bakışa tıklayınca sadece 1 oyuncu gözüküyor o da arda güler.
1667673732219.png

Bu şekilde üzerine sağ tıklayarak as takıma gönderebilirsin, her takımda u-23 ve -18 gibi alt takımlar olmayabiliyor evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı