Fnatic bolt vs. Darmoshark m3 vs. VGN Dragonfly

Seylan

Picopat
Daha fazla  
Dostlar selam, yeni mouse alacağım ve 2 tane seçenek arasında kaldım. Sistemim ve ekipmanlarım Full beyaz diye bu da beyaz olsun istiyorum eski Mouse'da beyaz dı.
Seçenekler şunlar fnatic bolt - Amazon.com.tr Darmoshark M3 - DARMOSHARK M3 Kablosuz Gaming Mouse - Kailh GM 8.0 - PAW 3395 - Beyaz aslında Wraith'den VGN drafonfly Wireless F1 beyaz alacaktım - VGN Dragonfly Wireless Mouse fakat stoklarda yoktu ulaşıp sorduğum zaman genelde temmuz ayında stokların yenilendiğini söylediler fakat o kadar beklemek istemiyorum.
Sensör olarak 3395 dünyanın en iyi sensörlerinden birisi olduğunu biliyorum, fakat YouTube'da 1 kanal incelemesinde darkmoshark'ın malzeme kalitesinin kötü olduğunu söylemişti fnatic bolt ise 3370 kullanıyor.
Fnatic kullandığı özel bir metalyelden dolayı beyaz farenin sararma yapmadığını hatta bu matalyel yüzünden siyah Mouse'dan 1 - 1.5 gram daha fazla olduğunu gördüm videolardan, Darkmoshar'ın sararma riski var mı?
Üstelik kablosuz olması benim için önemli.
İlginiz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
DARMOSHARK o paralara alınmaz. O paraya ikinci el Lamzu Atlantis bulunuyor. Fnatic olanı da kullanan bir kişi fena olmadığını söylemişti. VGN beyaz zaten stokta yok.
Teşekkür ederim peki sence 2. el Lamzu Atlantis mi yoksa 2. el sıfıra yakın 1 tane Endgame XM2we buldum o mu ?

Geri
Yukarı