Fobileriniz

Ct olup, usulca AWP ile short bakarken, silver birisinin aniden önüme atlayıp p90 ile taraması.
T' de long giderken arkadaşlarımın blok yapması yüzünden hepimizin bombaya oturması.

Sent from my Lenovo A7020a48 using Technopat mobile app

Son düzenleyen: Moderatör:
Arılar, böcekler, örümcekler ve iğne. Geçen gün kan vermem icap etti, eşek kadar hâlimle başka bir hemşire ile el ele tutuştum :D
Ben de geçenlerde sağlık raporu için gittim. Gittiğimde kan alacak olan hemşireye "Acımaz değil mi?" dedim kadın gülüyor. :D Tabi iğneden korkmuyorum bu arada. :D

Benim fobilerim;
  • Sümüklü böcekler, salyangoz yani bir nevi sürüngenleri sevmiyorum.
  • Çok fazla sayıda böcek görmek, her yerim kaşınmaya başlıyor, ilginç ama öyle. :D
  • Tam oyunun en efsane yerinde dışarıya çağrılmak, telefonla aranmak. Nefret ederim. :kızgın:
Böyle işte. :D

Yüksekten bakarken düşme korkusu, kendimi güvenceye aldıktan sonra ne kadar yüksek olursa olsun umrumda değil.

Silah mermisi, araba egzozu yani abartan egzoz sesi birden olunca, kısaca birden yüksek olan sesler dalgınlık olursa korkutuyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı