Çözüm Football Manager 20 Gamepass taktik yükleme sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet Kağan

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar iyi akşamlar. Game Pass ile oyunu oynayan arkadaşların dikkatini çekmiş olabileceği üzere, internetten .fmf uzantılı taktik dosyasını indirdiğinizde oyuna yükleyemiyorsunuz. Taktik yükle ekranında ilgili klasöre geldiğinizde .fmf uzantılı dosya gözükmüyor. Oyunun geliştirici ekibi günlerdir bu sorunla uğraşıyorlar ama hala çözüm bulamadılar. Elimde beğendiğim 2 adet taktik dosyası var. Çözümünü günlerdir kafa patlattıktan sonra buldum.

1-Steam'den oyunun demosunu indirip hızlı başlat ile kariyer başlattıktan sonra taktiklerinizi oraya yüklüyorsunuz.
2-Oyunu kaydedip kapatıyorsunuz.
3-Daha sonra Game Pass üzerinden kullandığınız FM 20'ye geçip kayıt dosyasını oradan açıyorsunuz. Taktiklerinizi kaydet butonu ile bilgisayarınıza kaydediyorsunuz.
4-Kendi kariyer dosyanıza dönüp yükle butonu ile taktiklerinizi kariyerinize yüklüyorsunuz.
İyi oyunlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demo da kaydettiğim save'i Game Pass üzerinden oyunu açtığım da göremiyorum.

Edit: Demo'da ki save dosyamı gamepass de ki save dosyasına kopyala-yapıştır yaparak çözdüm.

Son düzenleme:
mehmet kağan arkadaş, konuyu hortlattım ama bunu nasıl çözdüğünü 2023 oyunu için de tekrar anlatırsan sevinirim çünkü hiç bişi anlamadım ilk anlattığından. nasıl yaptığını bi anlatırsan tekrardan sevinirim...

mehmet kağan arkadaş, konuyu hortlattım ama bunu nasıl çözdüğünü 2023 oyunu için de tekrar anlatırsan sevinirim çünkü hiç bişi anlamadım ilk anlattığından. nasıl yaptığını bi anlatırsan tekrardan sevinirim...
Selamlar. Eğer 2023'te böyle bir problem yaşıyorsanız, oyunun demosunu Steam üzerinden indirmeniz gerek. Sonra herhangi bir takımla kariyer başlatın. İnternetten bulduğunuz save dosyasını taktik kısmından içeri aktarın. Daha sonra aynı dosyayı taktik kaydet butonuyla önceden oluşturduğunuz bir klasöre kaydediyorsunuz. Gamepass üzerinde olan oyununuzu açıp orada tekrar içe aktarıyorsunuz.

mehmet kağan kardeşim, seninle özel olarak bu konuyu konuşabilir miyiz? vallahi anlamadım dediğini ve kesinlikle bu sorunu çözmek istiyorum o yüzden noolur bu konu hakkında bana yardım et.

dm den bana ulaşırsan sevinirim mehmet kağan kardeşim.

@Mehmet Kağan

@Mehmet Kağan yardım edersen sevinirim... dm den...

Son düzenleme:
Selamlar. Technopat üzerinde DM seçeneği yok zannedersem. Konuyu açalı 2,5 yıl olmuş hocam ben de oyunu bırakalı oldu biraz :) Hangi aşamada takıldığınızı paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Selamlar. Technopat üzerinde DM seçeneği yok zannedersem. Konuyu açalı 2,5 yıl olmuş hocam ben de oyunu bırakalı oldu biraz :) Hangi aşamada takıldığınızı paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.
kardeşim yazdığından hiç bişi anlamadım. detaylıca anlatabilme şansın var mı? cidden anlamadım kusura bakma kaç gündür yazdığını anlamaya çalışıyorum. yardımcı olursan sevinirim @Mehmet Kağan

Geri
Yukarı