Football Manager 2015 kırıldı mı?

mncslp

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle korsana destek vermiyorum ama oyun çıkalı 1 hafta olmasına rağmen torrent'ten tutun cracklere kadar çıkmış. Oyun örneğim DRM sistemi gibi güvenlik duvarı yok mu ?

Kırıldı mı bilgim yok fakat bildiğim kadarıyla FM son birkaç yıldır güç bela kırılıyor.Yanlış hatırlamıyorsam 13 için sorunsuz crack hiç çıkmadı. Bir süre sonra oyundan atıyordu galiba. 14'te de birkaç ay sonra çıkmıştı diye hatırlıyorum. 15'i de kolay kolay kırabileceklerini zannetmiyorum. Kırdılarsa da diyecek bir şey yok. Oynayan arkadaşlar da lütfen orijinal almaya çalışsın. Türkçe dil desteğine sahip bir oyun. Gelecek yıllarda da devam etmesi için destek olalım.

Arkadaşlar öncelikle korsana destek vermiyorum ama oyun çıkalı 1 hafta olmasına rağmen torrent'ten tutun cracklere kadar çıkmış. Oyun örneğim DRM sistemi gibi güvenlik duvarı yok mu ?

Şu an için yok. Bu iş biraz crack işleri ile uğraşan ekiplerin keyfine bakıyor. Kırılamayacak hiçbir oyun yok, ki bunu Skidrow, Reloaded, Razor, 3dm... ekipleri fazlasıyla kanıtlamışlardır, Assassin's Creed Unity için olabilecek en kısa zamanda çıktı crack. Fm 13'te para yedikleri için çok geç çıkardıklarını söylüyorlardı, ilk çıkan crack crash cehennemiydi, crack ın ikinci versiyonu da yanlış hatırlamıyorsam 4-5 ay sonrasında gelmişti :) (çıkan ikinci crack tamamen sorunsuzdu). Aynı şey Fifa 15 içinde söyleniyor.

FM Crack birkaç güne çıkmazsa bilin ki birkaç ay daha bekleyeceksiniz demektir...

Crack vb. illegal durumların forum içinde tartışılması yasak diye biliyorum. En iyisi orijinal satın almaya çalışın bir çok kampanya yapılıyor.

Crack vb. illegal durumların forum içinde tartışılması yasak diye biliyorum. En iyisi orijinal satın almaya çalışın bir çok kampanya yapılıyor.

Tartışmak değil, paylaşmak yasak.
Fm 13'te para yedikleri için çok geç çıkardıklarını söylüyorlardı

Evet bu da bir sebep olabilir. FIFA 13'te de aynı şey söyleniyordu. Fakat söylenenlere göre FIFA 15'te ileri güvenlik önlemleri alındığı için kırılamıyor. GTA V de böyle olacak deniyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı