Football Manager 2019 İndirimde 78₺

26318

Petapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
25
Screenshot.png

Football Manager 2019 oyunu Voidu üzerinde %55 indirim ile 78,71 ₺ satılıyor.
Football Manager 2019
Steam üzerinde %25 indirimde 132 ₺ satılıyor. Bu fırsatı kaçırmayın derim.

Diğer indirimlere de bağlantıdan bakabilirsiniz.
İndirimdekiler | Voidu - Digital Oyun Mağazası

Dipnot: Ülkelere özel fiyatlandırma biçtiğinden satılan anahtarlar sadece Türkiye bölgesinde kullanılabilir.

Ben hala fiyatını hak etmediği görüşündeyim. 78 liraya çok daha iyi oyunlar alınabilir bana göre. Ama tabi ki zevkler tartışılmaz.:kıkırda:
Başka menajerlik oyunu varsa buyur tavsiyelerini bekliyoruz. Parası önemli değil. Karşılaştırma yaparken benzer kategoride oyunları karşılaştırabiliriz. Bu oyunda maalesef tek el durumda.

Başka menajerlik oyunu varsa buyur tavsiyelerini bekliyoruz. Parası önemli değil. Karşılaştırma yaparken benzer kategoride oyunları karşılaştırabiliriz. Bu oyunda maalesef tek el durumda.
Her yıl yenisi çıkan bir oyun serisi olduğu için bunu diyorum. Her yıl yenisini çıkan oyunlar bana göre bu fiyatları hak etmiyor.

Her yıl yenisi çıkan bir oyun serisi olduğu için bunu diyorum. Her yıl yenisini çıkan oyunlar bana göre bu fiyatları hak etmiyor.
Her ay kira vermek, internet faturası, telefon faturası vb. bir kullanım olarak düşünürsen mevzuyu çözmene yardımı dokunabilir. FIFA, PES, FM, 2K vb. lisans alınması gerek oyunlar futbolculara, kulüplere ve liglere kullanımı için anlaşmaya göre değişebilen sürelerle ama genelde yıllık bir lisans kullanım bedeli ödüyorlar. Bu maliyeti oyunlara yansıtmaları kadar doğal bir durum yok. Verilen parayı hak ediyorlar çünkü maliyeti fazla. Kurgusal bir evren veya hikaye yaratılmıyor diğer oyunlar gibi. Sana göre fiyatları pahalı olabilir ama bakış açını bu şekilde değiştirirsen maliyetlerinin ne seviyelere ulaştığını anlayabilirsin :)

Son düzenleme:
Her ay kira vermek, internet faturası, telefon faturası vb. bir kullanım olarak düşünürsen mevzuyu çözmene yardımı dokunabilir. FIFA, PES, FM, 2K vb. lisans alınması gerek oyunlar futbolculara, kulüplere ve liglere kullanımı için anlaşmaya göre değişebilen sürelerle ama genelde yıllık bir lisans kullanım bedeli ödüyorlar. Bu maliyeti oyunlara yansıtmaları kadar doğal bir durum yok. Verilen parayı hak ediyorlar çünkü maliyeti fazla. Kurgusal bir evren veya hikaye yaratılmıyor diğer oyunlar gibi. Sana göre fiyatları pahalı olabilir ama bakın açını bu şekilde değiştirirsen maliyetlerinin ne seviyelere ulaştığını anlayabilirsin :)
Bence daha fazla para kazanmak uğruna yapılmış bir tuzak ama insanların zevklerine karışmıyorum. Şimdiden iyi oyunlar dilerim. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı