Football Manager 2020 FPS düşüşü kasma

Alasvn1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Football Manager oynarken maç içinde böyle bir donmalar oluyor. FIFA 20'de kasmayan sistem nedense Football Manager'de kasıyor, anlamadım. NVIDIA ile çalıştırmama rağmen kasıyor. Driver'ları da güncelledim ne yapmam gerekiyor? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA kontrol paneline gelin, Program ayarları bölümüne girin, Seç'e tıklayın Footbal Manager.exe'yi seçin, özelleştire gelin, Dikey Senkronizasyon seçeneğine gelip kapatın, uygulaya tıklayın ve işlem bu kadar.

Hocam denedim ama maalesef işe yaramadı maç içinde hala böyle bir saçma kasıntı var anlamadım gta 5 te fifa da kasma yapmayan sistem football managerde kasma yapıyor anlamıyorum.
Arkadaşlar hala çözemedim yardımcı olabilecek yok mu ?

Son düzenleme:
FM 2020'de maç içinde kasmalar FPS düşüşleri oluyor. Anlayamadığım bir şekilde GTA 5, FIFA 20 vb oyunlarda kasma düşüş olmazken nedense FM 20'de 3D'de maç içinde kasmalar FPS düşüşleri oluyor bunu nasıl düzeltebilirim? 1 2 haftadır çözüm arıyorum. NVIDIA ile çalıştırıyorum. Maksimum performans falan hepsini ayarladım. Bu arada 2 hafta öncesine kadar kasma falan yoktu. Anlamadığım bir şekilde kasma oluyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

FM 2020'de maç içinde kasmalar FPS düşüşleri oluyor. Anlayamadığım bir şekilde GTA 5, FIFA 20 vb oyunlarda kasma düşüş olmazken nedense FM 20'de 3D'de maç içinde kasmalar FPS düşüşleri oluyor bunu nasıl düzeltebilirim? 1 2 haftadır çözüm arıyorum. NVIDIA ile çalıştırıyorum. Maksimum performans falan hepsini ayarladım. Bu arada 2 hafta öncesine kadar kasma falan yoktu. Anlamadığım bir şekilde kasma oluyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

Aynı sorun bende de var daha önce yoktu.

arkadaşlar halladebildiniz mi acaba ben de böyle bir sorunla karşı karşıyayım. amd kullanıyorum var mı önerisi olan
Bende de 3D maç ve ara geçişlerde kasıyordu. Ekran kartının yazılımını güncellemiştim. Eski sürüme geri dönünce donma, kasma geçti. Ben RX 570 için eylül ayında çıkan yazılımı kullanıyorum. Sana tavsiyem eski sürümleri yüklemendir.

Geri
Yukarı