Football Manager 2021 "Antrenörlüğü kalitesinden memnun değil" mesajı

alpglo

Decapat
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

Selamar, FM'de sürekli bu hatayı alıyorum ve bu da sanırım oyuncunun gelişimini engelliyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Fm'de oyuncuların gelişimi sürekli oynamasına, antrenman tesislerinin kalitesine ve gösterdiği performansa bağlı. Bence antrenörler oyuncu gelişimine çok etki etmiyor.

Kulüp çalışanlarından antrenörlere gelin, sağ altta antrenman görevleri olması lazım. Oraya herkesin en yüksek yıldızla çalışacağı şekilde ayarlayın. Antrenörler yetersiz ise, antrenör transfer edin.

İyi oyunlar :)
Bence antrenörler oyuncu gelişimine çok etki etmiyor.
Ediyor hocam. Bizzat denedim. Eğer elit düzeyde antrenör ekibiniz yok ise oyuncuların gelişimi yavaş oluyor ve uluslararası kupalarda çok başarı gelmiyor.

Bu arada antrenman düzeninizi kendiniz ayarlamıyorsanız ve buna üşeniyorsanız (şahsen çok üşeniyorum) kendinize göre iyi bir asistan menajer alın :)

Ayrıca oyuncunun kararlılık özelliğinin yüksek olmasıda gelişimini hızlandırır. Kararlılığı 10'un altında olan oyuncu potansiyeli yüksek olsa bile gelişmiyor, örnek olarak FM 20 ve 21'de Emre Mor'un potansiyeli yüksek ama hiç bir kariyerde potansiyeline ulaşamıyor çok az gelişiyor.

Geri
Yukarı