Oyun Football Manager 2022 - 199.60 TL

2023 çıkacak. FM oyunun modası geçince indirim yapmaya bayılıyor... 😤
2023'ün fiyatı iç açıcı olmayacağını bir çok kişi biliyordur hocam, 22-23 yamasına kalacağız artık.

Bu fiyatı vermektense 7 aylık Gamepass alırım, hem FM2022 hem de diğer oyunları oynarım.
Peki 7 ay sonra bir arkadaş tekrar FM 22 oynamak istiyorsa nasıl oynayacak peki?

Dediğiniz pek mantıklı durmuyor hocam ama yinede öneririniz için teşekkürler.
Ben FIFA22 bile 90 TL civarına düşmüşken FM'nin kaç senedir neredeyse hiç bir değişiklik yapmadan piyasaya sürdüğü oyuna sözde indirim uygulayıp 200 TL'ye satmasını mantıklı bulmuyorum. 2014 den beri 2021 yılına kadar her yıl oyunu aldım fakat artık kabak tadı vermeye başladı. Zaten 5-6 ayda neredeyse 200-300 saat oynayıp bir çok zevki alıyorum yapacak birşey kalmıyor, zaten daha sonra yeni versiyonu çıkıyor eskisini oynama hevesi kaçıyor.

Ben FIFA22 bile 90 TL civarına düşmüşken FM'nin kaç senedir neredeyse hiç bir değişiklik yapmadan piyasaya sürdüğü oyuna sözde indirim uygulayıp 200 TL'ye satmasını mantıklı bulmuyorum. 2014 den beri 2021 yılına kadar her yıl oyunu aldım fakat artık kabak tadı vermeye başladı. Zaten 5-6 ayda neredeyse 200-300 saat oynayıp bir çok zevki alıyorum yapacak birşey kalmıyor, zaten daha sonra yeni versiyonu çıkıyor eskisini oynama hevesi kaçıyor.
FIFA 22'yi sevemedim hocam yıllarca aynı oyunu yapıp duruyorlar baygınlık geldi artık. Grafikler bile kötü kalıyor, o yüzden PES oynamayı tercih ediyorum. Mod desteği ile oyun kaldığı yerden devam ediyor. Sonunda 23'de akıl etmişlerde Next-Gen grafik getirmişler oyuna.

Yeni konular

Geri
Yukarı