Football Manager 2022'de çok fazla LGBT bayrağı var

Merhaba ekte de belirttiğim görseldeki gibi Football Manager 2022'de her yerde LGBT bayrağı var. FM20 de bu kadar yoktu en azından ama 22'deki çok rahatsız ediyor artık her maçta saha ful LGBT bayrağı ile kaplı. Bunu yok eden bir mod vs. biliyor musunuz?

Eki Görüntüle 1467126
Yeni sezonda Emirates Stadyumu olur gibi. Bende oynarken rahatsız olmuştum hocam.

Bu LGBT'li arkadaşların çoğunluğunun istediği şey bizim de onlara katılmamız herhalde.
Sokakta ben heteroyum! Saygı duyacaksınız diyen görmedim.
Ama bu LGBT'liler her yerde zorla belirtiyor. Futbola da soktular ya hiç şaşmam.
Yok logoları LGBT'li yapmalar vs. Aslında markaların, takımların, yapımcıların umurunda bile değil LGBT. Sırf para kazanmak için yapıyorlar. Ama öyle yapınca da LGBT'liler gerçekten herkes destek veriyor sanıyor gittikçe her yere bayrak asıyorlar. Tamamen saçmalık. Eşcinselsen eşcilselsin arkadaşım. Niye en gereksiz yerlerde bile belirtiyorsun anlamış değilim.

Futbol takım ve liglerinin logolarının çoğu da belli bir süreliğine LGBT bayrağının renklerini aldı ( Bu olay bitmiş ), muhtemelen bu yüzden oyuna da eklediler. Oyuna etki etmeyen basit bir görsel, kaldırsanız ne olacak kaldırmasanız ne olacak?
Ve göklerden bir ses gelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba ekte de belirttiğim görseldeki gibi Football Manager 2022'de her yerde LGBT bayrağı var. FM20 de bu kadar yoktu en azından ama 22'deki çok rahatsız ediyor artık her maçta saha ful LGBT bayrağı ile kaplı. Bunu yok eden bir mod vs. biliyor musunuz?

Eki Görüntüle 1467126
Oyun dosyalarından silinebiliyordur belki denediniz mi hocam ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyun dosyalarından silinebiliyordur belki denediniz mi hocam?

Ve göklerden gelen ses yanıldığı için inanmamakta haklıyımdır.

Gerçek hocam
Gerçek bu olay benimde 2 oyuncum olmuştu FM20 de

Futbol takım ve liglerinin logolarının çoğu da belli bir süreliğine LGBT bayrağının renklerini aldı ( bu olay bitmiş ), muhtemelen bu yüzden oyuna da eklediler. Oyuna etki etmeyen basit bir görsel, kaldırsanız ne olacak kaldırmasanız ne olacak?

Hocam stadyumun her yerinde var böyle maç sırasında çok sinirimi bozuyor sade bir yerde olsa bari.

Evet hocam bende daha önce ayarları falan kurcalamıştım ama yok galiba. Belki reklam modu falan vardır. Onu kurup giderebilirsiniz.

FM21 uyumlu buldum onu çalıştırmayı deneyeceğim aklıma gelmemişti reklam panosu fikri teşekkürler.

Hocam merak ettim de iki oyuncunuzda birlikte mi oldu? FM20 oynamadımda.

Yok hocam ikisi farklı zamanlardaydı o zaman ben Fenerbahçedeydim yıl 2040 falandı ama Başakşehir'de eşcinsel bir oyuncu daha varmış almak istedi oyuncuyu bende oynatmıyordum sattım Başakşehir'in alma sebebi kendi takımlarında da eşcinsel olmasımı bilmiyorum.

Oyun dosyalarından silinebiliyordur belki denediniz mi hocam?

Yok hocam beceremedim çokbir bilgim yok o konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı