Football Manager 2023 zevksiz geliyor

Sliva

Decapat
Daha fazla  
Selam. Arkadaşlar 1 yıllık Game Pass hesabım var ve FM 23 oynamak istiyorum ama oyun nedense zevksiz ve yetersiz geliyor. Sizce nasıl zevk alabilirim? Taktikleri falan nasıl yapacağım çok karışık ayrıca çok vaktimi ayıramam çünkü okul var.

Selam. Arkadaşlar 1 yıllık Game Pass hesabım var ve FM 23 oynamak istiyorum ama oyun nedense zevksiz ve yetersiz geliyor. Sizce nasıl zevk alabilirim? Taktikleri falan nasıl yapacağım çok karışık ayrıca çok vaktimi ayıramam çünkü okul var.
Vaktin yoksa FM oynama. Uzun süreli olmayacan, uğraştırmayacak oyunlar oynamanı tavsiye ederim.

Bana da zevksiz geldi sanrıım tek ben yaşadım sanıyordum sizde yaşıyor muşsunuz diğer serilerde iyiydi bu seride bayağı her şeyi zorlamışlar elimden ne geliyorsa nasıl geliyorsa taktik yapıyorum ama başarısız oluyorum hemen takım puan durumunda düşüyor kümeye fakat diğer oyun serilerinde gayet stabildi bu durum.

Bana da zevksiz geldi sanrıım tek ben yaşadım sanıyordum sizde yaşıyor muşsunuz diğer serilerde iyiydi bu seride bayağı her şeyi zorlamışlar elimden ne geliyorsa nasıl geliyorsa taktik yapıyorum ama başarısız oluyorum hemen takım puan durumunda düşüyor kümeye fakat diğer oyun serilerinde gayet stabildi bu durum.

Benim ilk FM oynayışım bu. Bende de aynı şekilde oluyor bir de saçma saçma oyunlar dönüyor oyunu takip edemiyorum yani nasıl rakibi gözlemleyeceğimi anlayamadım ve biraz taktik oluşturuyorum ama biraz sallama gibi yaptığım için sıkıcı geliyor.

Vaktin varsa arkadaşların ile online lig açmanı öneririm, yazın bayağı zevk alarak oynamıştım ben o şekilde.

Benim ilk FM oynayışım bu. Bende de aynı şekilde oluyor bir de saçma saçma oyunlar dönüyor oyunu takip edemiyorum yani nasıl rakibi gözlemleyeceğimi anlayamadım ve biraz taktik oluşturuyorum ama biraz sallama gibi yaptığım için sıkıcı geliyor.
Sanki biraz zorlaştırmışlar hocam 2023'ü. diğer serilerde bu kadar zor değildi ben hiç beğenmedim. olmamış çok zor ve sıkıcılaştırıyor oyun iticiyim diye bağırıyor resmen.

Sanki biraz zorlaştırmışlar hocam 2023'ü. Diğer serilerde bu kadar zor değildi ben hiç beğenmedim. Olmamış çok zor ve sıkıcılaştırıyor oyun iticiyim diye bağırıyor resmen.

Bana da öyle geliyor inşallah FM24 güzeldir.

Vaktin varsa arkadaşların ile Online lig açmanı öneririm, yazın bayağı zevk alarak oynamıştım ben o şekilde.

Öyle arkadaşlarım yok:(

Taktik falan nasıl yaparım rehberlik edecek birisi yok mu?

Maalesef 23'ün yapay zekası kazanmanızı istemiyor ise 11'iniz dünya karması olsa bile 3. kümede zor kalan takım sizi yenebiliyor.

Maalesef 23'ün yapay zekası kazanmanızı istemiyor ise 11'iniz dünya karması olsa bile 3. kümede zor kalan takım sizi yenebiliyor.
Nasıl yani?

Arkadaşlar izlediğim videolarda save içinde kadro planlaması takım dinamikleri kısımları var. Bir de taktik kısmında yatkınlık gözüküyor ama bende yok nasıl çözerim?

Dosya Ekleri

• 1697226690390.png
    1697226690390.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 28
  • 1697226714214.png
    1697226714214.png
    3,6 KB · Görüntüleme: 29

Yeni konular

Geri
Yukarı