Football Manager 22'de takım toplu halde tatile nasıl çıkarılır?

• Konuyu başlatan sko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B

sko

Decapat
Daha fazla  
FM 22'de takımı 2 günlük tatile çıkarmak istiyorum ama teker teker yapıyorum. Toplu çık gibi bir tuşu yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
FM 22'de takımı 2 günlük tatile çıkarmak istiyorum ama teker teker yapıyorum. Toplu çık gibi bir tuşu yok mu?
yani Fmnin o kadar özelliği var ki.Benim bildiğim sadece belirli yerlerde takım tatile çıkıyor.Hocada istediği süre kadar.

Yani FM'nin o kadar özelliği var ki. Benim bildiğim sadece belirli yerlerde takım tatile çıkıyor. Hocada istediği süre kadar. Oyuncu profilinden yerinden ayarlıyosun ama toplu bir tuşu olsa keşke ya da ben bilmiyorum.

Oyuncu profilinden çıkarıyosun ama tüm taım çıkmıyor işte sıkıntı orada.

Bende aynı ama şu sıralar santraforda sıkını çekiyorum wonderkidim tutmadı aldığım
Adam hlozek diye bir futbolcu var genç çok iyi paraya gidebilcek potansiyelde bi bak derim.Ben kiralık almıştım acayip verim aldım ama bonservis için çok para istediler.

Adam hlozek diye bir futbolcu var genç çok iyi paraya gidebilecek potansiyelde bir bak derim. Ben kiralık almıştım acayip verim aldım ama bonse.

Adam hlozek diye bir futbolcu var genç çok iyi paraya gidebilecek potansiyelde bir bak derim. Ben kiralık almıştım acayip verim aldım ama bonservis için çok para istediler.

Şu anda ihtiyaç yok Burak yılmaz ile ermedin demirovic alım santrafora ikisi ile bayağı iyi işler çıkartıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı