Football Manager hikayelerinizi yazın

Journeyman oynuyordum. Hangi ligle başladım inanın hatırlamıyorum, bana teklif attı bir takım ilk 2 ay iş bulamadım zaten. Girdim ve yönetim beklentisi küme düşmemekti sanırım 19. idik. En sonunda averaj farkıyla küme düşmedik ve oradan ayrılıp Newport Country takımına gittim harika 2 sezon geçirerek 2 sezon üst üste lig yükseldik ve oradan ayrıldım çünkü bana para vermiyorlardı ve beni kursa göndermiyorlardı.

Oradan ise Villarreal'e gittim :) Harika geçen 6 sezonun ardından geriye kalan:
1 Şampiyonlar ligi.
1 Avrupa ligi (gittiğim ilk sene)
4 Sezon üst üste şampiyonluk.

ŞL'yi alınca bitirdim kariyerimi. İtibarım %90 falan olmuştu. Ve şans eseri benim oyundaki çocuğum geldi takıma! Çok şaşırdım ve benim 2 senelik sol bek sıkıntımı çözdü :) İyi oynuyordu hayta.

Genel taktiğim 3-5-2 ve bunun üstüne değişik varyasyonlardı.

Transferlerimi genel olarak Güney Amerika kıtasından yapıyordum. Ucuza alıp pahalıya satıyordum anlayacağınız. Ama takımın liderlerine son gün teklif attıkları için 170 Milyondan oldum! Son gün atılır mı teklif insafsız! Satıp yerine yenisini alamayacağımdan dolayı savunma oyuncum (regen kendisi) bende kaldı.

Bir de ŞL aldıktan sonra Villarreal ile sözleşmem bitti ve 6 sezonda yanlış hatırlamıyorsam kulüp efsanesi olmuştum. Oradan Chelsea'ya gittim ama çok keyifsiz 1 sezonun ardından bitirdim kariyeri, hatta bu Chelsea sezonunu saymaya gerek bile yok :)

En büyük hoca bizim hoca. Bu Arada çocuğumuz olayı var mı ya? 60 yaşında hoca açıp deneyesim geldi.

Doğru yere mi açtım bilmiyorum ama çok sıkıldım. FM menajer hikayelerinizi yazar mısınız? okuyayım, günüm şenlensin. Belki ben yazarım sonra.
FM 16 oynarken Fenerbahçe için bir genç çocuk ararken Mbappe ve Cengiz Ünder'i keşfetmiştim. Onları keşfettikten sonra her yeni oyuna başladığımda alırdım.

Geri
Yukarı