Footer kısmının uzunluğu küçük

darudevy

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, başlık saçma gelebilir fakat footer kısmının content-page kısmı ile aynı genişlikte olmasını istiyorum fakat beceremedim.
Yani şu durum :

help.PNG

Fakat her ikisi de .col-md-12. Nasıl iş anlayamadım.

İki bloğun da box-sizing özelliği border-box mudur? Footer'ın kapsayıcısı nedir?

Merhaba, başlık saçma gelebilir fakat footer kısmının content-page kısmı ile aynı genişlikte olmasını istiyorum fakat beceremedim.
Yani şu durum :

Eki Görüntüle 461616
Fakat her ikisi de .col-md-12. Nasıl iş anlayamadım.
Merhabalar, aşağıdaki kodu Css kısmına ekleyiniz. Sorununuz çözümlenecektir.

CSS:
.margin-top-50 {
margin-top: 50px !important;
left: 0;
position: absolute;
width: 100%;

Maalesef çözülmedi.
Çözümlenir şöyle ki; style.css içerine atmanız gerekiyor bu kodu.
" .margin-top-50 { " diye arattığınızda geri kalan dizine ekleyin. Ve bu şekilde kaydedin. Yalnız style.css dosyasının kaynağı size ait değilse. oradaki kodların hepsini css kısmına ekleyip aynı işlemi oradan da yapabilirisiniz. Böylelikle kodları style.css olarak değilde açık hale yaymış olacaksınız. İki kodu da çağırdığınız için çakışma yapabilir. Aslı style.css de barındığından ya onu düzeltin yada diğer bir yöntemle kodları açın. Ama style.css ' yi silmeniz gerekecek o zamanda üst kısımdan bilginize. Yapamazsanız tekrardan yardımcı olabilirim. Muhtemelen ücretsiz tr.gg içinde deniyorsunuz bunu.

Son düzenleme:
Çözümlenir şöyle ki; style.css içerine atmanız gerekiyor bu kodu.
" .margin-top-50 { " diye arattığınızda geri kalan dizine ekleyin. Ve bu şekilde kaydedin. Yalnız style.css dosyasınuın kaynağı size ait değilse. oradaki kodların hepsini css kısmına eklemyip aynı işlemi oradan da yapabilirisiniz. Böylelikle kodları style.css olarak değilde açık hale yaymış olacaksınız. Yapamazsanız tekrardan yardımcı olabilirim. Muhtemelen ücretsiz tr.gg içinde deniyorsunuz bunu.
Evet. .tr.gg içinde deniyorum. Css dosyalarını firebase sunucusuna atıp oradan çağırıyorum. Dediğinizi birdaha deneyeceğim.
Evet çalıştı. çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı