Çözüldü For Honor açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ItzDantee

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar eskiden güzelce oynayabildiğim For Honor oyununu tekrar oynamak istedim fakat oyunum açılmadı yapmadığım şey kalmadı Screen Shot'ta olduğu gibi oynaya tıklıyorum ve sonra tekrar oyna geliyor.

1614798832563.png
1614798851902.png

Çözüm
Oyunu aldığım yer steamdan olduğu için bende sadece Ubisoft'tan oynadığım için olan bir sorun Steam API dosyasını For Honor klasöründen sildim ve sorunum çözüldü.
Cihazlar aynı ağa bağlı ve ağ üzerinden oyunu paylaştırıyorsunuz. Doğrumudur .

O kısmı tam olarak kavrayamadım .
Evet ağ üzerinden paylaştık ve ben oyunu kendi PC'me attım.

Oyunu

Oyunu paylaştığınız PC size mi ait ?
Farklı iki bilgisayar var ikisi de sizin mi yoksa arkadaşınızdan falan mı aldınız ?

evet ağ üzerinden paylaştık ve ben oyunu kendi PC'me attım.

Oyunu

Oyunu paylaştığınız PC size mi ait?
Farklı iki bilgisayar var ikisi de sizin mi yoksa arkadaşınızdan falan mı aldınız?

Abimin.
evet ağ üzerinden paylaştık ve ben oyunu kendi PC'me attım.

Oyunu

Oyunu paylaştığınız PC size mi ait?
Farklı iki bilgisayar var ikisi de sizin mi yoksa arkadaşınızdan falan mı aldınız?

Aynı evde yaşıyoruz ve internetimiz o kadar iyi değil ve ağ üzerinden yaklaşık 2 saatte kendi PC'me oyunu attım.

Oyunu

Oyunu paylaştığınız PC size mi ait ?
Farklı iki bilgisayar var ikisi de sizin mi yoksa arkadaşınızdan falan mı aldınız ?

Abimin.
Oyunu saf olarak ana bilgisayardan alın ve öyle kurun büyük ihtimal düzelecektir. Paylaşma sırasında bir sorun olma ihtimali yüksek tam olarak bütün dosyalar hedef yerlerine ulaşamamış olabilir.

Abimin.

Oyunu saf olarak ana bilgisayardan alın ve öyle kurun büyük ihtimal düzelecektir. Paylaşma sırasında bir sorun olma ihtimali yüksek tam olarak bütün dosyalar hedef yerlerine ulaşamamış olabilir.

Ve aldığım bilgisayardaki platform farklı o steamdan oynuyor ben ise Ubisoft'tan bundan mı kaynaklanıyor sizce.

Abimin.

Epic Games oyunları şu klasöre kuruyor
Yerel disk > program files > epic games
Ve aldığım bilgisayardaki platform farklı o steamdan oynuyor ben ise Ubisoft'tan bundan mı kaynaklanıyor sizce.
O da muhtemeldir çünkü her mağaza kendi orijinalliği kanıtlamak için bir uzantı koyar steam de bu steam.api dll

O da muhtemeldir çünkü her mağaza kendi orijinalliği kanıtlamak için bir uzantı koyar steam de bu steam.api dll
Belki de dosyalarını tanıyamıyor o yüzden bazı dosyalar üzerinde şifre de olabilir.

Belki de dosyalarını tanıyamıyor o yüzden bazı dosyalar üzerinde şifre de olabilir.
Steam ile de deneyebilir misiniz ?

Epic Games oyunları şu klasöre kuruyor.
Yerel disk > program files > Epic Games.

O da muhtemeldir çünkü her mağaza kendi orijinalliği kanıtlamak için bir uzantı koyar Steam de bu Steam.API DLL.

Steam'de oyun bende yok maalesef ama şifreli dosya olduğunu sanmıyorum.
Epic Games oyunları şu klasöre kuruyor.
Yerel disk > program files > Epic Games.

O da muhtemeldir çünkü her mağaza kendi orijinalliği kanıtlamak için bir uzantı koyar Steam de bu Steam.API DLL.

Yani silmem gereken dosyalar var onları silersem oyun açılabilir.

Ana bilgisayardan bir USB aracılıyla oyunu alıp tanıtmanız sorunu çözebilir belki .

Ne gibi ?
Biraz sorunlu bildiğim kadarıyla kendileri çok problem çıkarıyor.
Steam API gibi DLL dosyasını.

Eki Görüntüle 905464

Bu sefer de böyle bir hata verdi
Böyle olmayacak tekrar bir dosyaları alın abinizden şu an alabiliyorsanız bir deneyelim.
Biraz sorunlu bildiğim kadarıyla kendileri çok problem çıkarıyor.

Böyle olmayacak tekrar bir dosyaları alın abinizden şu an alabiliyorsanız bir deneyelim.
Geri dönüşüm kutusundan geri dönüştürün kalıcı silmediyse .

Geri
Yukarı