For Honor alınır mı?

Sağolun teşekkür ederim satın aldım. Oyunu ama internet kesikliği yüzünden size yazamadım. Bu arada oyun 27, 5 liraymış mesajınızı görmediğim için cevap veremedim hepinizden özür dilerim.
Herkeste bir kopya var be hocam. Çok yüksek fiyat ise hesap alınması tarafındayım. 5 TL gibi bir fiyata bulunur diye düşünüyorum.

Tüh be gitti 22 lira.
Oyuncusu var, bir aralar azalmıştı sonra yükseldi yeniden.

Enis kirazoğlunun 2 yıl önce videosunu izledim oyuncu bulamıyordu arama yerinde şüpheye düştüm.
Oyun gerçekten güzel bir oyun, şahsen daha fazla oyuncuyu hak ediyor. Şu an hatrı sayılır bir kesim oynuyor oyunu, oyun ölü değil yani.

Sevindim bende çünkü çıktığı zamanlar PC yetmiyordu yeni PC aldık bu seferde oyuncu yetmeseydi üzülürdüm.
Oyun gerçekten güzel bir oyun, şahsen daha fazla oyuncuyu hak ediyor. Şu an hatrı sayılır bir kesim oynuyor oyunu, oyun ölü değil yani.

Sevindim bende çünkü çıktığı zamanlar PC yetmiyordu yeni PC aldık bu seferde oyuncu yetmeseydi üzülürdüm.

Sağ olun teşekkür ederim satın aldım. Oyunu ama internet kesikliği yüzünden size yazamadım. Bu arada oyun 27, 5 liraymış mesajınızı görmediğim için cevap veremedim hepinizden özür dilerim.

Tüh be gitti 22 lira.

Enis Kirazoğlu'nun 2 yıl önce videosunu izledim oyuncu bulamıyordu arama yerinde şüpheye düştüm.

Sevindim bende çünkü çıktığı zamanlar PC yetmiyordu yeni PC aldık bu sefer de oyuncu yetmeseydi üzülürdüm.

Sevindim bende çünkü çıktığı zamanlar PC yetmiyordu yeni PC aldık bu sefer de oyuncu yetmeseydi üzülürdüm.

Alınmaz kardeşim. Oyun tamamen vakit kaybı. Ne kadar kendini geliştirmeye çalışırsan çalış, oyunun dengeleme ekibi çok kötü ve aptal olduğu için elinden bir şey gelmiyor. Oyuna gryphon diye bir karakter getirdiler. Bozuk. Highlender diye bir iskoç karakter var. Bozuk. Aramusha diye bir karakter var reworklediler. Bozuk. Baltalı bir elaman var ismi aklıma gelmiyor. Bozuk. Oyun dengesiz ve tamamen boş bir oyun. Rekabet seven biriysen bile yaklaşmamanı öneririm.

Alınmaz kardeşim. Oyun tamamen vakit kaybı. Ne kadar kendini geliştirmeye çalışırsan çalış, oyunun dengeleme ekibi çok kötü ve aptal olduğu için elinden bir şey gelmiyor. Oyuna gryphon diye bir karakter getirdiler. Bozuk. Highlender diye bir iskoç karakter var. Bozuk. Aramusha diye bir karakter var reworklediler. Bozuk. Baltalı bir eleman var ismi aklıma gelmiyor. Bozuk. Oyun dengesiz ve tamamen boş bir oyun. Rekabet seven biriysen bile yaklaşmamanı öneririm.

Kardeş oyunu 15 Kasım'da satın aldım yaklaşık 250 saat oynadım. Senin zevkine hitap etmiyor olabilir ama ben sevdim. Önerin için teşekkürler.

Alınmaz kardeşim. Oyun tamamen vakit kaybı. Ne kadar kendini geliştirmeye çalışırsan çalış, oyunun dengeleme ekibi çok kötü ve aptal olduğu için elinden bir şey gelmiyor. Oyuna gryphon diye bir karakter getirdiler. Bozuk. Highlender diye bir iskoç karakter var. Bozuk. Aramusha diye bir karakter var reworklediler. Bozuk. Baltalı bir eleman var ismi aklıma gelmiyor. Bozuk. Oyun dengesiz ve tamamen boş bir oyun. Rekabet seven biriysen bile yaklaşmamanı öneririm.

Oyunu oynayamıyorum o yüzden sevmiyorum deseydin kısaca.

Oyunun dengeleme sistemi bozuk diyorum. Geçen shugokiyi nerflediler. Ondan önce shugoki nasıl bir Card'ı söyleyebilir misiniz aceb?

Oyunu almayı düşünen arkadaşlara tekrar sesleniyorum. Eğer oyunu duel modunda oynamayacak, diğer modlarda saçma sapan önünüze gelene vuracaksanız alın. Eğer duel modu ve rekabet sistemi için alacaksanız almayın. Oyunun cidden dengeleme sisteminde büyük bir problem var. Yeni çıkardıkları çarlarda oyunda bulunan, eski çarları mixleyip ortaya kötü çarlar çıkarıyorlar. Oyunun dengeleme sistemi hakkında daha fazla merak eden arkadaşlar için, oyunun uzun süreli oyuncusu ve YouTuber olan Jondaliner'ın videosunu buraya bırakıyorum. Umarım videyou izledikten sonra bir şeyleri açıklığa kavuşturabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun dengeleme sistemi bozuk diyorum. Geçen shugokiyi nerflediler. Ondan önce shugoki nasıl bir Card'ı söyleyebilir misiniz aceb?

Oyunu almayı düşünen arkadaşlara tekrar sesleniyorum. Eğer oyunu duel modunda oynamayacak, diğer modlarda aptal aptal önünüze gelene vuracaksanız alın. Eğer duel modu ve rekabet sistemi için alacaksanız almayın. Oyunun cidden dengeleme sisteminde büyük bir problem var. Yeni çıkardıkları çarlarda oyunda bulunan, eski çarları mixleyip ortaya b'k gibi çarlar çıkarıyorlar. Oyunun dengeleme sistemi hakkında daha fazla merak eden arkadaşlar için, oyunun uzun süreli oyuncusu ve YouTuber olan Jondaliner'ın videosunu buraya bırakıyorum. Umarım videyou izledikten sonra bir şeyleri açıklığa kavuşturabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam oyun Ubisoft oyunu R6 bile dengeli değil ki For Honor dengeli olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı