For Honor Oynanır mı?

Evime kendini yükledikten sonra imha edecek bellek içinde yüklü bir şekilde kargolamadıkları sürece oynamam. Yüklemeye bile deymez.

Oyunun hikayesi sarıyor. Başından hiç kalkmadan oynayıp bitirdiğimi hatırlıyorum. Online kısmı biraz zor oluyor çünkü oynayanlar profesyonel baya.

Bi ara oynuyordum hatırlamadığım bir bölümde kalmıştım ve sinirden oyunu silmiştim:). Geçen günlerde tekrar yükledim ve aynı bölümden başlatmış bende diyorum burayı nerden hatırlıyorum diye :D yine sildim oyunu ama oyun güzel.

Bi ara oynuyordum hatırlamadığım bir bölümde kalmıştım ve sinirden oyunu silmiştim:). Geçen günlerde tekrar yükledim ve aynı bölümden başlatmış bende diyorum burayı nerden hatırlıyorum diye :D yine sildim oyunu ama oyun güzel.
Oyunun beni de deli ettiğini hatırlıyorum ya 😀 çok sinirlenmiştim özellikle son bossta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı