For Honor Oynanır Mı?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Bir ara Epic Games For Honor'u ücretsiz dağıtmıştı. Oyun 60 GB olduğu için indirmemiştim fakat şu an oyuna baktığımda bayağı bir hoşuma gitti. Mekanikler vesaire olarak. Oyunun eskiden bildiğim kadarıyla sunucu sıkıntıları vardı. Sizce For Honor şu zamanda oynanır mı? Oyuncusu var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynanır fakat bazen sunucudan atabiliyor hatta çoğu zaman atıyor hem de oyun bulması bayağı bir sürüyor bunu dikkate alarak indirebilirsin.

Ben aktif olarak oynuyorum. Gayet yeterli oyuncusu var, genelde oynayanlar has kitlesi. Ortalama Düello maçını 1-3 dakika içerisinde, Breach-Dominion maçlarını 3-5 dakika arasında buluyor. Sunucularda sıkıntı olabiliyor. Mesela 30 maç breach atıyorsam 1'inde maçtan disconnect yiyebiliyorum, onun dışında pek sıkıntıya rastlamadım. Oyun, karakteri alayım sağ sol tık spam yapayım düşmanı öldüreyim değil, tamamen taktiksel oyun. Eğer oynayacaksan ilk başlarda Hard karakterlerle oynamanı önermem, sinir hastası olmana sebep olabilir.

Oyunun mekanikleri ve grafikleri çok güzel. Sunucu problemi ise yok, en azından oynadığım süre zarfınca hiç maçtan düşmedim. Maksimum 15 saniyede maç buluyor. Öğrenmesi zor, alışınca keyifli olacaktır ama. Ben pek beceremedim, o yüzden sildim. Ama hala oynanılabilecek bir oyun.

Ben aktif olarak oynuyorum. Gayet yeterli oyuncusu var, genelde oynayanlar has kitlesi. Ortalama Düello maçını 1-3 dakika içerisinde, Breach-Dominion maçlarını 3-5 dakika arasında buluyor. Sunucularda sıkıntı olabiliyor. Mesela 30 maç breach atıyorsam 1'inde maçtan disconnect yiyebiliyorum, onun dışında pek sıkıntıya rastlamadım. Oyun, karakteri alayım sağ sol tık spam yapayım düşmanı öldüreyim değil, tamamen taktiksel oyun. Eğer oynayacaksan ilk başlarda Hard karakterlerle oynamanı önermem, sinir hastası olmana sebep olabilir.
Hocam geç yazıyorum kusura bakmayın, oyunu daha yeni indirmeye başladım. Benim katanalı karakterlere çok ilgim var, şuana kadar gördüğüm "Orochi" var. Orochi zor bir karakter mi? Veya diğer katanalı karakterler. Birde kolay olan karakterler hangileri?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı