Ford Connect Boru Patlama Sorunu

Ulgoray

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabar. Bugün yolda giderken bir taşı farkedemedim ve araba sürttü. Pısss diye bir ses geldi. Altına baktığımda ön taraftaki bir borunun patladığını gördüm. Bu boru ne borusu ve ne gibi bir sorun çıkarır?

IMAG0684_1.jpg

Merhabar. Bugün yolda giderken bir taşı farkedemedim ve araba sürttü. Pısss diye bir ses geldi. Altına baktığımda ön taraftaki bir borunun patladığını gördüm. Bu boru ne borusu ve ne gibi bir sorun çıkarır?

Eki Görüntüle 198585
Fren hidroliği, direksiyon hidroliği, soğutma suyu borusu olabilir.

Bence yakın zamanda sanayiyi ziyaret edin.

Önemli bir şey çıkmasa bile şakası olmaz. (y)

@SideWinder

Fren ve Direksiyon olduğunu düşünmüyorum. Herhangi bir yağ sızıntısı yoktu. Eve kadar sorunsuz bir şekilde geldik. İçinden gaz geçen bir hortum olduğunu düşünüyorum. Klima hortumu gibi. Yarın zaten illaki bir sanayiye götüreceğiz.

@SideWinder

Fren ve Direksiyon olduğunu düşünmüyorum. Herhangi bir yağ sızıntısı yoktu. Eve kadar sorunsuz bir şekilde geldik. İçinden gaz geçen bir hortum olduğunu düşünüyorum. Klima hortumu gibi. Yarın zaten illaki bir sanayiye götüreceğiz.
Ne olursa olsun hocam, sanayiye götürmekte fayda var. Geçmiş olsun, inşallah önemli bir şey yoktur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı