Ford Puma vs Peugeot 2008

Haruki Murakami

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Muğla/Bodrum
Alacağımdan değil de merak işte, ben olsam Ford Puma alırdım; tasarımı aşırı mükemmel, performansı da tatmin edici. Sürüş modları da gayet güzel, NCAP'den de 5 yıldız almıştı sanırsam. Tam bir sportif B Suv. 2008 hakkında fikirlerim de geniş bir iç hacmi ve güzel iç mekan tasarımı, güzel bir yol tutuşu; aynı şekilde onun da performansı yeterli seviyede.

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Ben olsam dediğim gibi Puma'yı tercih ederdim, bayıldım arabaya. 😀

Araçlar hakkında daha fazla bilgi için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alacağımdan değil de merak işte, ben olsam Ford puma alırdım; tasarımı aşırı mükemmel, performansı da tatmin edici. Sürüş modları da gayet güzel, Ncap'den de 5 yıldız almıştı sanırsam. Tam bir sportif b suv. 2008 hakkında fikirlerim de geniş bir iç hacmi ve güzel iç mekan tasarımı, güzel bir yol tutuşu; aynı şekilde onun da performansı yeterli seviyede.

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Ben olsam dediğim gibi Puma'yı tercih ederdim, bayıldım arabaya. 😀

Araçlar hakkında daha fazla bilgi için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ford puma.

Evet, gerçekten tatlı. 2008 de güzel araç bu arada, onu da gömmeyelim hemen. O da segmentine göre gayet iyi bir araç. 😀

Evet hocam, segmentine göre ve tasarıma çok önem veren bir araç, ford'un ben iç tasarımlarını açıkcası hiç beğenmiyorum ama dış görünüşleri beni benden alıyor :D

Tercihim 2008 olurdu. İç tasarımını beğenmiyorum Ford'un. Ayrıca aracı görenler varsa SUV gibi durmuyor araç HB gibi duruyor.
Evet, bakınca gerçekten -yüksek olmasına rağmen- SUV gibi durmuyor araç. İç tasarım konusunda da dediğim gibi 2008 bariz daha iyi.

Geri
Yukarı