Forge Minecraft'ta OptiFine Kurmak

İşletim sistemi
Windows 10

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Eski konularda ve başka forumlarda yazan şeyleri yapıyorum, olmuyor. Tek istediğim 1 saat Minecraft oynamaktı, onun yerine 45 dakikadır bunu çözmeye çalışıyorum. :///

Optifine'nın Java dosyasını direkt olarak mod klasörüne atın. Ayrıca nasıl olmuyor? Böyle yapıyorsunuz da optifine hala gözükmüyor mu?

OptiFine'nın Java dosyasını direkt olarak mod klasörüne atın. Ayrıca nasıl olmuyor? Böyle yapıyorsunuz da OptiFine hala gözükmüyor mu?

Hocam saçma sapan hatalar peş peşe geliyor oyun açılmıyor bile. Sabah tekrar bakıcam.

1692796774169.png

Bu şekil şu an, FallingTree eklentilerde gözüküyor ama OptiFine çalışmıyor.

Son düzenleme:
Crash log'u atabilir misiniz? Bir de hangi launcher ile kullanıyorsunuz. Forge sürümü ile alakalı olabilir. Bazı modlarımın desteklenen Forge sürümü başka olduğundan açılmıyordu oyun. Sürümü değişince düzelmişti. Onu da kontrol edin.

Crash log'u atabilir misiniz? Bir de hangi launcher ile kullanıyorsunuz. Forge sürümü ile alakalı olabilir. Bazı modlarımın desteklenen Forge sürümü başka olduğundan açılmıyordu oyun. Sürümü değişince düzelmişti. Onu da kontrol edin.
Orijinal MC Launcher kullanıyorum, Forge sürümü 47.1.44

Dosya Ekleri

• crash-2023-08-23_23.16.22-client.txt
    21,2 KB · Görüntüleme: 24
Orijinal MC Launcher kullanıyorum, Forge sürümü 47.1.44
47.0.35 sürümünü dener misiniz? Galiba oyuna 8GB Ram ayırmışsınız bazen fazla ayırınca da hata verebiliyor onu da deneyebilirsiniz. Yine de olmazsa Fabric de Sodium kullanın bence, Falling Tree modu Fabric de de var.

Hocam bir şekilde yaptım, nasıl yaptım bilmiyorum ama şu an hata almıyorum ve hiç ellemek istemiyorum:D
47.0.35 sürümünü dener misiniz? Galiba oyuna 8GB Ram ayırmışsınız bazen fazla ayırınca da hata verebiliyor onu da deneyebilirsiniz. Yine de olmazsa Fabric de Sodium kullanın bence, Falling Tree modu Fabric de de var.

Hocam bir şekilde yaptım, nasıl yaptım bilmiyorum ama şu an hata almıyorum ve hiç ellemek istemiyorum:D
"Bozuk değilse tamir etmeyin" felsefesi her zaman işe yarar. Bence de hiç ellemeyin. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı