Fork Bomb'tan nasıl kurtulunur?

Hocam nereden fork bomb yesin ya Allah aşkına? Öyle bir kötülüğü hakedecek ne yapmış olabilir ki arkadaş. Bu işlerin içinde olsa bilinçli değilse yer orası ayrı konu. Fakat ben zannetmiyorum fork bomb yediğini muhtemelen malware yedi arkadaş. Harbiden nereden anladınız fork bomb yediğinizi? Sisteminiz kilitlendi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ctrl + Alt + Del kombinasyonuyla format atılmaz ki. Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamadım gitti.

Shift'e basılı tutarak yeniden başlatırsak format menüsü geliyor diye biliyorum.

Hocam nereden fork bomb yesin ya Allah aşkına? Öyle bir kötülüğü hakedecek ne yapmış olabilir ki arkadaş. Bu işlerin içinde olsa bilinçli değilse yer orası ayrı konu. Fakat ben zannetmiyorum fork bomb yediğini muhtemelen malware yedi arkadaş. Harbiden nereden anladınız fork bomb yediğinizi? Sisteminiz kilitlendi mi?

Hocam bir arkadaş beni trolledi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz ne diyorsunuz ya? Konuyu okurken gülme krizine girdim. Birisi zarar vermek için demiş, birisi CTRL+ALT+DEL ile format demiş. Birisi ne ettin de sana fork bomb attılar duman çıkar demiş. Ne dumanı, sigara mı içiriyorsunuz bilgisayara :D

Kendisini başlangıca yerleştirmediyse yeniden başlat yeter. Bilgisayarının kapatma tuşu iş görür.

Oww o zaman hala işlemcin fork bomb komutlarını çalıştırmayı deniyor.

Bilgisayarını hemen kapat, 10 dakikaya dumanlar çıktığını görmek istemiyorsan tabii, bu antivirüslük bir iş değil ki? Yeniden Windows Kurman gerekiyor. Hangi Hacker'a sataştın da sana fork bomb attı? Genelde bunu sadece karşıya zarar vermek için kullanıyoruz. Virüs falan da değil arkadaşlar fork bomb ne olduğunu bilmiyor herhalde. Ha bu arada Fork Bomb olduğunu nereden anladın?
Cool story babe.

Geri
Yukarı