Çözüldü Form1 isimli uygulama nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vorpee

Hectopat
Daha fazla  
Bugün ilk defa bilgisayarım çöktü Alt Tab yaptığımda form1 diye bir uygulama görüyorum ben kapatınca 5-10 dk sonra tekrar açılıyor nasıl sileceğim?

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-19_144058434.png
    resim_2022-07-19_144058434.png
    811,4 KB · Görüntüleme: 144
Çözüm
Tüm diskteki her şeye bakman lazım o program ile. Değişik bir şey görürsen silersin. Antivirüs değil yani.

Malwarebytes'ı indirdim 269 tane detection var dedi :D bilgisayar 1 aylık bu arada.

Çözüm: Herhangi bir antivirüs programı ile geniş çaplı tarama yapın (Malvarbytes ile yaparsanız 100% çözülür)
İnternette virüs olarak yazıyor ama emin olamadım. ESET Internet Security, Malwarebytes, HitmanPro ile silmeyi deneyin. Bilgisayar açılırken F8 tuşuna basın ve güvenli mod girin. Açılacak mı onu kontrol edin. Açılmazsa, Windows ile alakalı değildir yüksek ihtimal.

İnternette virüs olarak yazıyor ama emin olamadım. ESET ınternet Security, Malwarebytes, HitmanPro ile silmeyi deneyin. Bilgisayar açılırken F8 tuşuna basın ve güvenli mod girin. Açılacak mı onu kontrol edin. Açılmazsa, Windows ile alakalı değildir yüksek ihtimal.

Windows Defender'da tarıyorum hiçbir şey olmuyor.

Visual Studio kullanıyor musunuz?

Hayır One.

İnternette virüs olarak yazıyor ama emin olamadım. ESET ınternet Security, Malwarebytes, HitmanPro ile silmeyi deneyin. Bilgisayar açılırken F8 tuşuna basın ve güvenli mod girin. Açılacak mı onu kontrol edin. Açılmazsa, Windows ile alakalı değildir yüksek ihtimal.

Bilgisayar açılıyor şimdi ben bunu nasıl silmem gerek onu açıklar mısınız?

Kim bilir nereye saklandı ya da ne olduğu belli değil. WinDirStat indirip derince arayabilirsin.

Bence taratman daha iyi olur, belki virüs değildir.

Kim bilir nereye saklandı ya da ne olduğu belli değil. WinDirStat indirip derince arayabilirsin.

Bence taratman daha iyi olur, belki virüs değildir.

Ama eskiden açılmıyordu yeni açılmaya başladı dün bir tane uygulama indirmiştim ve dün Windows'u güncelledim.

Ama eskiden açılmıyordu yeni açılmaya başladı dün bir tane uygulama indirmiştim ve dün Windows'u güncelledim.

Windows güncelleme yüzünden hata olabilir. Eski güncellemeyi kaldırıp deneyebilirsiniz. Bence en iyisi şu an tarama yapın ve WinDirStat ile değişik dosya var mı diye arayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı