"Forma Marketi" güvenilir mi?

Orijinaller 1800 olmuş Instagram'da forma marketi diye bir sayfa buldum. Daha önce alışveriş yapan oldu mu?
Hocam dediğiniz hesapta da alışveriş yapmış olabilirim ama hatırlamıyorum. Forma durağı önerebilirim 6-7 tane forma aldım onlardan. Ama Whatsapp'tan beden ve forma stoğu kalıp kalmadığını sorun istediğiniz forma için. Ellerinde kalmayınca başka bir beden veya forma gönderebiliyorlar.

Hocam dediğiniz hesapta da alışveriş yapmış olabilirim ama hatırlamıyorum. Forma durağı önerebilirim 6-7 tane forma aldım onlardan. Ama WhatsApp'tan beden ve forma stoku kalıp kalmadığını sorun istediğiniz forma için. Ellerinde kalmayınca başka bir beden veya forma gönderebiliyorlar.

Varsa yakından fotoğraf atabilir misiniz bazıları penye gibi oluyor dokulu kumaş olandan istiyorum.

Hocam dediğiniz hesapta da alışveriş yapmış olabilirim ama hatırlamıyorum. Forma durağı önerebilirim 6-7 tane forma aldım onlardan. Ama Whatsapp'tan beden ve forma stoğu kalıp kalmadığını sorun istediğiniz forma için. Ellerinde kalmayınca başka bir beden veya forma gönderebiliyorlar.
Bu arada Avrupa kulüpleri çoğunlukla dijital baskı oluyor ama süper lig böyle değil. Yağmurda giymeniz veya düz yıkamanız durumunda baskılar sökülebilir, haberiniz olsun.

Varsa yakından fotoğraf atabilir misiniz bazıları penye gibi oluyor dokulu kumaş olandan istiyorum.
Buyrun hocam, elimde 2 tanesi var. Kalitesi formadan formaya da değişiyor bu arada. Mesela Barcelona olan ne kadar çakma oldurduğunu hissettirse de kumaşı iyi, giyilebilecek bir formayken Manchester City forması ise daha kalitesiz, havlu gibi hissettiriyor. Fakat Fenerbahçe forması da almıştım, onun kalitesi de aynı Barcelona gibi, iyiydi. Sanırım Süper Lig takımlarına daha çok önem veriyor olabilirler. Not: Ben yılbaşından önce almıştım, o zaman için ihtiyacım vardı ve indirim dönemi olduğu için her biri 120 TL'ye falan düşmüştü. Ben kendi tecrübelerime göre aktardığımı düşünüyorum sizi, zaten Shopier'le çalışıyorlar dolandırıcılık durumu falan olmaz.

Dosya Ekleri

• IMG20240129175355.jpg
    IMG20240129175355.jpg
    163,2 KB · Görüntüleme: 112
  • IMG20240129175524.jpg
    IMG20240129175524.jpg
    164,5 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG20240129175548.jpg
    IMG20240129175548.jpg
    236,4 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG20240129175612.jpg
    IMG20240129175612.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
Bu arada Avrupa kulüpleri çoğunlukla dijital baskı oluyor ama süper lig böyle değil. Yağmurda giymeniz veya düz yıkamanız durumunda baskılar sökülebilir, haberiniz olsun.

Buyrun hocam, elimde 2 tanesi var. Kalitesi formadan formaya da değişiyor bu arada. Mesela Barcelona olan ne kadar çakma oldurduğunu hissettirse de kumaşı iyi, giyilebilecek bir formayken Manchester City forması ise daha kalitesiz, havlu gibi hissettiriyor. Fakat Fenerbahçe forması da almıştım, onun kalitesi de aynı Barcelona gibi, iyiydi. Sanırım Süper Lig takımlarına daha çok önem veriyor olabilirler.
Fenerbahçe almayı düşünüyorum

Geri
Yukarı