Format Atacağım

Bence format atmadan önce wi fi'nin yazılımını indirip flash belleğine atıp öyle format atmalısın. Daha sonra flashtaki sürücüyü kurup wi fi yi çalıştırabilirsin. Daha sonra windows update'i çalıştırıp gerekli sürücüleri kurabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence format atmadan önce wi fi nin yazılımını indirip flash belleğine atıp öyle format atmalısın daha sonra flashtaki sürücüyü kurup wi fi yi çalıştırabilirsin daha sonra windows update'i çalıştırıp gerekli sürücüleri kurabilirsin
Link atar mısınız?

İşte nasıl olacağını bilmiyorum. Windows 8.1 Blue Pro yükleyeceğim sizce yapar mı?

işte nasıl olacağını bilmiyorum Windows 8.1 Blue Pro yükleyeceğim sizce yapar mı
Bana göre kesinlikle sürücüsünü otomatik yükler. Bu güne kadar C Sürücüsünü biçimlendirerek attığım formatın sayısını hatırlamıyorum bile. Daha bir kez bu tür sürücü eksikliği olan bi sorunla karşılaşmadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı