Format atarken bazı dosyalar nasıl korunur?

Hd6850

Hectopat
Makaleler
2
Dostlar şimdi ben bilgisayara format atacağım lakin içinde bir sürü çocukluk fotoğraflarım var. Bunu USB'ye atsam format sonrası bilgisayara yeniden yükleyebilirim değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ek bir sürücü oluşturun ve dosyaları ona atın.
Format ekranında oluşturduğunuz sürücü değilde Windows'un olduğu depolamayı formatlayın.

Dostlar şimdi ben bilgisayara format atacağım lakin içinde bir sürü çocukluk fotoğraflarım var. Bunu USB'ye atsam format sonrası bilgisayara yeniden yükleyebilirim değil mi?
Diskte yedekler diye 2. bir bölüm oluştur. Format sadece bir bölüme atılır. Yedekleri saklarsın. Ama diskin boyutu büyükse ayır değilse USB üzerinde yedekler diye bir klasör oluştur. O klasöre at her şeyi.

Disk yönetimi > (sizde hangi harf bilmiyorum) C diski > Sağ tıklayın > Yeni basit birim > Kaç GB kullanacaksanız MB cinsinden yazın.

Not : "Bilgisayarım" kısmına girdiğinizde birim oluşmadıysa biçimlendirin.

Disk yönetimi > (sizde hangi harf bilmiyorum) C diski > sağ tıklayın > yeni basit birim > kaç GB kullanacaksanız MB Çin'sinden yazın.

Ben böyle şeylerden hiçbir şey anlayamıyorum elime yüzüme bulaştırıyorum direk harddiske atsam olmaz mı? Çok önemli o dosyalar.

Geri
Yukarı