Format atarken bulut indirme başarısız oluyor

Setup.exe yükseltme için kullanılır. Temiz kurulum işlemi için USB'ye yazdırmalısınız imajı. Sonra boot menüsüne girip oradan kurulumu başlatmalısınız.

Olabilir ama farketmez. Bu sıfırlama teknikleri 1 gün bile sürebiliyor ve Windows 11'de temizleyemiyor bazı kalıntıları. USB ile kurulum her zaman iyidir.
Dostum ben burda birşey yarıştırmıyorum. Sadece adamın sorununa çözüm odaklı birşey yazdım. Bende biliyorum konu sahibine USB'den format atmasını önermesini.

Dostum ben burda birşey yarıştırmıyorum. Sadece adamın sorununa çözüm odaklı birşey yazdım. Bende biliyorum USB'den format atmasını.
Bir şey yarıştırmıyorum burada hocam. Sadece bu tekniğin uzun sürdüğünü söylüyorum. Ayrıca Windows 11 üzerinde kalıntı kalıyor işlem sonrası. Bunu çoğu teknoloji kanalı haberlerinde yayınladı. Ben burada bilgi veriyorum.

Bir şey yarıştırmıyorum burada hocam. Sadece bu tekniğin uzun sürdüğünü söylüyorum. Ayrıca Windows 11 üzerinde kalıntı kalıyor işlem sonrası. Bunu çoğu teknoloji kanalı haberlerinde yayınladı. Ben burada bilgi veriyorum.
Ben konu odaklı konuşuyorum. Bende farkındayım sıfırlamanın usb format kadar etkili olmadığını. Az önce yazdığım gibi konu sahibine yardımcı olacak şekilde öneride bulunuyorum.
Konu sahibide biliyordur herhalde usb'den format atılıcağını zaten bilmeseydi önceki mesajlara cevap verirdi.

Ben konu odaklı konuşuyorum. Bende farkındayım sıfırlamanın usb format kadar etkili olmadığını. Az önce yazdığım gibi konu sahibine yardımcı olacak şekilde öneride bulunuyorum.
Konu sahibide biliyordur herhalde usb'den format atılıcağını zaten bilmeseydi önceki mesajlara cevap verirdi.
Bence konu sahibi şuan konuyu çok takmıyor. Neredeyse hiçbir mesaja cevap vermemiş. Ayrıca USB ile temiz kurulum yapmasını bilenler genel olarak işlemin hızını çok sevdikleri için bir daha Windows içinden sıfırlama kullanmıyorlar :D.

Bence konu sahibi şuan konuyu çok takmıyor. Neredeyse hiçbir mesaja cevap vermemiş. Ayrıca USB ile temiz kurulum yapmasını bilenler genel olarak işlemin hızını çok sevdikleri için bir daha Windows içinden sıfırlama kullanmıyorlar :D.
Neredeyse hiçbir mesaja cevap yazmamış derken? 😀
Öncesinde de belirtmiş zaten normal format kullanmak istemiyorum diye ve sen ısrarla hayla formatın normal sıfırlamadan daha iyi olduğunu yazıyorsun.

Son düzenleme:
Ayarlardan sıfırlama seçeneğine tıkladığımda ordan bulut yükleme yapabildim, teşekkürler. Herkesin düşüncesi farklı yapabilcek birşeyin yok kankam :D
Neredeyse hiçbir mesaja cevap yazmamış derken? 😀
Öncesinde de belirtmiş zaten normal format kullanmak istemiyorum diye ve sen ısrarla hayla formatın normal sıfırlamadan daha iyi olduğunu yazıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı