Çözüldü Format atarken ekranda kısa çizgi çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

a.capakli

Hectopat
Merhabalar, bilgisayarıma defalarca kez format attım ancak bu sefer bir sorunla karsılastım. Bilgisayarı USB bellek üzerinden baslatıyorum, ekrana - geliyor. Yanıp sönüyor ve gitmiyor. Flash bellek bozulmustur diye düşündüm, yeni USB bellek aldım ancak sorun hala devam ediyor. Format atacağım diski değiştirdim hala atamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum sevgili Technopat ailesi

Sistem:
  • MSI-G41M-P26 anakart.
  • 2+4 6 GB DDR3 1333 MHz RAM.
  • Xeon X5460 işlemci.
  • R7 240 ekran kartı.
  • James Donkey SSD.
  • Samsung HDD.

Çözüm
Farklı bir ISO yazdırınca sorun çözüldü.

O bana bilgisayarı her açtığımda oluyor. O küçük - çizgisinin ne anlama geldiğini bilen var mı? Ekranda sadece o duruyor diğer yerler hep siyah.

Boşluk tuşuna bas çek yapın veya bekleyin ben o olurken peynir ekmek yiyordum, geldiğimde format ekranı açılmıştı.

Ekranın fotoğrafını atsaydınız keşke.

Hocam öncelikle görselleri buraya atabilirsiniz.
Rufus'la MBR olarak yazdırıp Boot ettirmeyi denediniz mi?

Evet Rufus'la MBR BIOS seçeneği ile yazdırdım. Anakartim eski. UEFI desteklemiyor daha önce onlarca kez format atmıştım her şeyi eksiksiz yapıyorum ama sorun nerede anlamadım.

Evet Rufus'la MBR BIOS seçeneği ile yazdırdım. Anakartim eski. UEFI desteklemiyor daha önce onlarca kez format atmıştım her şeyi eksiksiz yapıyorum ama sorun nerede anlamadım.
Hocam ISO'yu tekrardan yazın ve HDD takılı olmasın önyükleme sorunu yapabiliyor.

Hocam ISO'yu tekrardan yazın ve HDD takılı olmasın önyükleme sorunu yapabiliyor.
4-5 kere yazdırdım. hatta indirirken mi sorun oldu acaba diye tekrar indirip yazdırdım. bu tire işareti geliyor 30 saniye sonra falan formattaki Windows logosu 1 saniye görünüyor gidiyor. Sadece SSD takılıyken de denedim.

Hocam USB soketi değiştirin biraz da bekleyin sadece SSD takılı olsun yine yavaş USB 1.1 soketine takmış olabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…