Format atarken "hiçbir aygıt bulunamadı" hatası

Arkadaş laptop verdi bana dün, birtane de hikvision mu öyle bir marka ssd almış, format atsana buna diye. Neyse biosta ssd görünüyor ama windows 7 kurum ekranında ssd görünmüyordu. Windows 8.1 kurumu hazırladım düzeldi. Sürüm farkından dolayı sanrısam görmüyormuş.
Windows 7 eski ve SSD daha yeni olduğu için görmüyormuş falan diyor forumlar ama çok araştırmadım.
Sizde SSD'ye mi kurum yapmaya çalışıyorsunuz? Windows 7 kurumu birde galiba?
aynen SSD'ye kurmaya çalışıyorum.Sen ne yaptın peki atabildin mi format

windows 8.1 nasıl peki.Benim sistem biraz düşük olduğu için windows7 yapacaktım rahat oynayabilim diye.
Güncellemeleri yapınca çok hafif yavaşladı sanki hocam. Akşam kurdum zaten ama çok test edemedim saat geç oldu diye. İş çıkışı evde tekrar bakıcam. O zaman detaylı bir yorum yapabilirim size.

Güncellemeleri yapınca çok hafif yavaşladı sanki hocam. Akşam kurdum zaten ama çok test edemedim saat geç oldu diye. İş çıkışı evde tekrar bakıcam. O zaman detaylı bir yorum yapabilirim size.
Hocam şimdi araştırdımda biraz windows7 hdd destekliymiş sanırım ssd olduğu için belkide olmuyordur bide 8.1 deneyim

Hocam şimdi araştırdımda biraz Windows 7 HDD destekliymiş sanırım SSD olduğu için belki de olmuyordur bir de 8.1 deneyim

Bence alakasız. SSD'ye ben de kurulum yaptım sorun yaşamadım sadece daha önceki yorumlarım gibi sürücü entegre etmeniz gerekiyor. Uğraşmak istemiyor iseniz Windows 8.1 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı