Hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı hatası

cactus

Centipat
Harddiski komut sisteminden temizledim, ardından kurmaya geçtim ve hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı hatasını alıyorum.

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Harddiski görmemiş sanırım. Bende de aynı sorun olmuştu ama nasıl çözdüğümü tam anlatamayabilirim kusura bakma. Harddiskte kurulu olan önceki windows için ayrılmış kısmı silmiştim ve o şekilde windows kurmak için aygıtı görmeye başlamıştı.
Harddiski temizlediğin kısıma geri gelmelisin (ekran resmini attığın sayfadan geriye dönmelisin) ve orada harddiski 2 ya da 3 parça halinde ayrılmış kısmı olur, o ayrılmış kısımları silince düzeliyor.
Harddiski temizleme sayfasında da harddisk görülmüyorsa, kasa içindeki bağlantılarını kontrol et.

Harddiski görmemiş sanırım. Bende de aynı sorun olmuştu ama nasıl çözdüğümü tam anlatamayabilirim kusura bakma. Harddiskte kurulu olan önceki Windows için ayrılmış kısmı silmiştim ve o şekilde Windows kurmak için aygıtı görmeye başlamıştı.
Harddiski temizlediğin kısıma geri gelmelisin (ekran resmini attığın sayfadan geriye dönmelisin) ve orada harddiski 2 ya da 3 parça halinde ayrılmış kısmı olur, o ayrılmış kısımları silince düzeliyor.
Harddiski temizleme sayfasında da harddisk görülmüyorsa, kasa içindeki bağlantılarını kontrol et.

Zaten temizledim acaba ben ISO'yu Mac'de yazdım ondan olma ihtimali var mıdır?
Arkadaşım ISO’yu Windows'da yazdı hata almadım.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    768,8 KB · Görüntüleme: 61
Sonradan fark ettim senin ilk yazdırdığın iso yu kabul etmemiş. Yükleme medyasının doğru sürücüyü içerdiğinden emin ol yazıyor. Dediğin gibi olmuş, benimkisi ise sürücüden değil de eski sürümün kalıntısını silmediğimden olmuştu. Dikkatsiz bakmışım ben kusuruma bakma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı