Çözüldü Format atarken Invalid partition table hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bekqxl

Centipat
İşletim sistemimde sıkıntı olduğu için format atmak istedim. BOOT menüsünden USB falan öne aldım, eksik bir şey kalmadı. Bilgisayarı USB ile çalıştırdığım zaman bilgisayar bilgilerini geçtikten sonra Invalid partition table sorunuyla karşılaşıyorum. İnternette gördüğüm birçok şeyi denedim fakat düzelme yok. Bilgisayarım işletim sistemi hatasından dolayı açılmıyor, açılması için format atmak zorundayım. Çözüm hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konunun üzerinden baya geçti ve yazmayı unuttum. Çözümü şu şekilde buldum. Başka bir bilgisayara hard diski taktım ve oradan sorunsuz format attım. Kendi bilgisayarıma bağlıyken aynı sorunu almaya devam ettim. Yardımlar için teşekkürler.
USB'den Boot edince Shift + F10 ile CMD'yi açın ve bu rehberi uygulayın:

Hata ile ilgili bilgi sahibi değilim fakat bir fikir sunmak istiyorum. Sorunu çözmek için depolama sürücüsünü temizlemek gerekiyorsa bir Linux dağıtımını "Live" olarak çalıştırıp GParted kullanarak sürücüyü temizleyebiliriz veya bölüntüleme tablosunu değiştirebiliriz değil mi?

Bu ekranla karşılaşıyorum.

1603355349689.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Konunun üzerinden baya geçti ve yazmayı unuttum. Çözümü şu şekilde buldum. Başka bir bilgisayara hard diski taktım ve oradan sorunsuz format attım. Kendi bilgisayarıma bağlıyken aynı sorunu almaya devam ettim. Yardımlar için teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı