Format Atarken Windows Logosunda Kalıyor

bediromma

Centipat
Bilgisayarım Windows 8.1 idi. Media Creation Tool ile indirdiğim Windows 10'u Rufus ile USB'ye attım. BIOS dan USB'yi seçtim. Normalde en fazla 25 dk falan ekranda kalması gereken Windows logosu yaklaşık 2 saattir ekranda hiçbir şey olmadan duruyor:

1578680780128.jpeg

1 ay önce denediğimde, yaklaşık 7 saat kadar bekledim, fakat bilgisayar aşırı ısındığından kapattım. Şuan USB de çok ısındı bu gidişle 2 saat içinde falan kapatacağım. Neden orada kalıyor yardımcı olabilir misiniz?

Başka bir USB varsa onunla yaz tekrardan. HDD'de problem olabilir diye düşünüyorum emin olmamakla beraber. BIOS Boot ayarlarına bir bak derim.

Başka bir USB varsa onunla yaz tekrardan. HDD'de problem olabilir diye düşünüyorum emin olmamakla beraber. BIOS Boot ayarlarına bir bak derim.
3 farklı USB ile denedim. USB yavaşlığından olabilir diye yeni USB aldım. Sanırım USB ile alakalı değil. Boot ayarları dediğiniz yerden nereyi kontrol edeyim tam olarak?

3 farklı USB ile denedim. USB yavaşlığından olabilir diye yeni USB aldım. Sanırım USB ile alakalı değil. Boot ayarları dediğiniz yerden nereyi kontrol edeyim tam olarak?
Bilgisayar modelini bana atarsan araştırabilirim. En ufaktan BIOS'a bir Default(Varsayılan) çek. Düzelebilir bir umut bazen bende işe yarardı.

Bilgisayar modelini bana atarsan araştırabilirim. En ufaktan BIOS'a bir Default(Varsayılan) çek. Düzelebilir bir umut bazen bende işe yarardı.

Ekran Alıntısıf.PNG

Sistem modelinde RF510/RF410/RF710 yazıyor. Hangisi olduğunu bende bilmiyorum 2. el almıştım.
Denemekten yıldım şuan Windows 8.1 indiriyorum ayarlardan onu yüklemeyi deneyeceğim birde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı