Format atarsam Windows 10 gider mi?

kadirbe2

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı geçtiğimiz haftalarda bir tanıdığımızdan almıştık aldığım gün Windows 10 falan kurmuştu. Komut satırından baktığımda Windows 10'un önümüzdeki yıl biteceğini gördüm. Şimdi format atarsam bu Windows gider mi veya benim aklıma gelmeyen başka bir sorunla karşılaşır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Keyden bahsediyor. Key türünüzü yazınır.
Key türü öğrenme:

1-CMD'yi açınız
2-''slmgr -dli'' kodunu yapıştırınız
3-Channel adını bize belirtiniz.

Format atmadan önce şuan kullanmakta olduğunuz windows 10 key ini bir yere not ederseniz. Formatı Windows 10 şeklinde kurduktan sonra key'i tekrar yazarak ne kadar süresi kaldıysa kullanabilirsiniz.

Format atmadan önce şuan kullanmakta olduğunuz windows 10 key ini bir yere not ederseniz. Formatı Windows 10 şeklinde kurduktan sonra key'i tekrar yazarak ne kadar süresi kaldıysa kullanabilirsiniz.
Cevabınız için teşekkür ederim ama key e nerden ulaşabilirim yardım eder misiniz?

Cevabınız için teşekkür ederim ama key e nerden ulaşabilirim yardım eder misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmış videoyu izleyerek daha net bir sonuca ulaşabilirsiniz.

farklı bir yöntem daha ekledim eğer 1. yöntem olmaz ise bunu deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı