Format atılan bilgisayarda internete bağlanılmıyor

xxKralTRxx

Picopat
Yeni 8.1 formatı attım ve tarayıcı olarak sadece Edge var. Ağıma birkaç saniye bağlanmış gibi oluyor sonra sen sayfası bulunamadı hatası veriyor. Bir tanıdığım driver yüklemem gerektiğini söyledi. Nasıl düzeltebilirim bunu?

IMG-20220926-WA0008.jpeg

Denedim bir an bağlanır gibi oluyor ama tarayıcıya girdiğimde tekrardan hata veriyor. Ve internetin üzerinde ünlem işareti çıkıyor.

Aygıt Yöneticisi'ne girip ağ bağdaştırıcılarının ekran görüntüsünü atabilir misin?

Cihaz Casper olduğu için fazla bir şey diyemeyeceğim.
Sürücü güncellemenizde fayda var.

Aygıt Yöneticisi'nden donanım kimliği paylaşırsanız güncel adres paylaşmaya çalışırım.

Görselce devre dışı gözükmesi seni şaşırtmasın bunu düzelttiğimde de bir şey değişmiyor. Yeniden başlattığımda düzeliyor fakat Edge'e girince yine bu hale dönüyor ya da üstünde çarpı çıkıyor.Eki Görüntüle 1528553

Wi-Fi yerine Ethernet kablosuyla bağlanmayı denedin mi? Orada Ethernet de gözüküyor. İnternet diğer uygulamalarla çalışıyor ve Edge'e girince mi devre dışı kalıyor?

Cihaz Casper olduğu için fazla bir şey diyemeyeceğim.
Sürücü güncellemenizde fayda var.

Aygıt Yöneticisi'nden donanım kimliği paylaşırsanız güncel adres paylaşmaya çalışırım.
20220926_184909.jpg
20220926_184850.jpg

SS atamıyorum çünkü internet yok :D He bir de attığınız dosyayı internet olmadan nasıl aktarabilirim bilgisayara?

Wi-Fi yerine Ethernet kablosuyla bağlanmayı denedin mi? Orada Ethernet de gözüküyor. İnternet diğer uygulamalarla çalışıyor ve Edge'e girince mi devre dışı kalıyor?
Bilgisayarda başka uygulama yok zaten ama bir ethernet deneyeyim.

Cep telefonunuzu USB kablo ile bağlayınız ve USB'den internet paylaşımı seçeneği ile USB'den internete erişebilirsiniz.
Hatta telefondaki Wi-Fi açıksa telefonu Wireless gibi kullanmış oluyorsunuz.

indiriniz.
Ethernet kablosunu yarım saatlik bir uğraş ile taktım ve internete bağlanabildim fakat ethernet kablosu kısa ve benim odam 7-8 metre yanda yani onunla olmaz. Ama bağlandı hatta google ı indirip oturum bile açtım. Şimdi @Alfa Prime arkadaşın atacağı dosyayı bekliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı