Format atılan bilgisayarda internete bağlanılmıyor

xxKralTRxx

Picopat
Yeni 8.1 formatı attım ve tarayıcı olarak sadece Edge var. Ağıma birkaç saniye bağlanmış gibi oluyor sonra sen sayfası bulunamadı hatası veriyor. Bir tanıdığım driver yüklemem gerektiğini söyledi. Nasıl düzeltebilirim bunu?

IMG-20220926-WA0008.jpeg

Ethernet kablosunu yarım saatlik bir uğraş ile taktım ve internete bağlanabildim fakat Ethernet kablosu kısa ve benim odam 7-8 metre yanda yani onunla olmaz. Ama bağlandı hatta Google'ı indirip oturum bile açtım. Şimdi @Alfa Prime arkadaşın atacağı dosyayı bekliyorum.

Doğru Wi-Fi sürücüsünü kurman - güncellemen gerekiyor olabilir. Sürücü, Windows 8.1 ile uyumsuz da olabilir.

Aslında şu an bağlantım hatta League of Legends indiriyorum. Fakat yine de ağ kalitemi artıracak güncelleme vs. var ise yapabilirim. Bu sürücüleri driver PacK'den yapsam olur mu peki?

Driverpack yanlış sürücüleri yükleyerek daha kötü edebilir sürücülerin durumunu. Driverpack yüklerken yanında birkaç program inebiliyor bu yüzden ona hiç gerek yok. Windows Update üzerinden sürücü güncelleştirmelerini yapın. Şu an Wi-Fi ile sorunsuz bağlanabiliyor musunuz?

Driverpack yanlış sürücüleri yükleyerek daha kötü edebilir sürücülerin durumunu. Driverpack yüklerken yanında birkaç program inebiliyor bu yüzden ona hiç gerek yok. Windows Update üzerinden sürücü güncelleştirmelerini yapın. Şu an Wi-Fi ile sorunsuz bağlanabiliyor musunuz?
Evet şuan herhangi bir sorun gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı