Format atılan USB'den bilgisayara virüs geçer mi?

Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Format USB'me geçiş yapar mı ben aslında USB'yi biçimlendirip bilgisayarı sıfırlıyıp sıfırladıktan sonra biçimlendirip Windows yükleyip tekrar yapmama gerek var mı?
Bilgisayara virüs yok ama ben format atıyorum. Şu paylaştığım görsel geldi mi? Flashı çekiyorum, formatladıgımız bilgisayara virüs geçer mi? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 20210324_091352.jpg
    20210324_091352.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 56
Format USB'me geçiş yapar mı ben aslında USB'yi biçimlendirip bilgisayarı sıfırlıyıp sıfırladıktan sonra biçimlendirip Windows yükleyip tekrar yapmama gerek var mı?
Bilgisayara virüs yok ama ben format atıyorum. Şu paylaştığım görsel geldi mi? Flashı çekiyorum, formatladıgımız bilgisayara virüs geçer mi? Teşekkürler.

Hocam bir sıkıntı yok gibi gözüküyor. Paylaştığınız görsel her işletim sistemini yüklerken gelir. Sıkıntı yok devam edin yüklemeye.

Format atarken virüsün çalışacağı bir işletim sistemi olmadığı için %95 geçmez.

Biliyorum hocam. Ama virüsün %0, 1 gibi silinmeme olasılığını da göz önünde bulundurursak çok az da olsa ihtimal var normalde.

Aslında virüs girmedi ben her hafta format atarım. Atmamın sebebide driva girmek resim falan indirdiğim için.

Geri
Yukarı