Format Atılan Sisteme Microsoft Hesabı Girilirse Virüsler Geçer mi?

Orada bilgisayarımdaki virüsler geçer mi diyor.
Ben de ondan bahsediyorum. Eski bilgisayarındaki virüslü x dosyasını OneDrive'a keydedip bu dosyayı yeni bilgisayarına yine OneDrive üzerinden indirirse o dosyadaki virüsler tekrar inmiş olacak. Aynı internetten virüslü dosya indirmek gibi düşünün.

Çıldırıyorum! Yorumlara bak ya! Bir bilginiz yok ise yorum yapmayın kardeşim.
1- Format atılsa bile silinmeyen virüs yoktur!
2- Hesaptan virüs geçmez.
3- Bulut hesabınızda virüslü dosya varsa indirirseniz geçer.
Çıldırıyorum, Biçimlendirmediğiniz harddiskdeki oyunu açınca virüs bulaşır. (MuSAllaT.exe gibi)

Çıldırıyorum! Yorumlara bak ya! Bir bilginiz yok ise yorum yapmayın kardeşim.
1- format atılsa bile silinmeyen virüs yoktur!
2- hesaptan virüs geçmez.
3- bulut hesabınızda virüslü dosya varsa indirirseniz geçer.

Kardeşim sen yanlış biliyorsun Cloud ile oturum açıldığında otomatik indirme başlar bunu anlayamayacak kadar düşük IQ lu insanlar var.

Neye gönderme yaptığınızı anlamadım, karşında daha tanımadığın birine imalı laflar söylemeden önce eğer hatası veya beğenmediğin tarafı var ise söyleyerek istişare etmeyi deneyebilirsin. Gerisi edepsizlik oluyor güzel kardeşim.

Neye gönderme yaptığınızı anlamadım, karşında daha tanımadığın birine imalı laflar söylemeden önce eğer hatası veya beğenmediğin tarafı var ise söyleyerek istişare etmeyi deneyebilirsin. Gerisi edepsizlik oluyor güzel kardeşim.

Amacım ima değil sadece biraz sinirim bozuk kusra bakma. Ama benim dediğim gibi yaparsa bence iyi olur.

Geri
Yukarı