Format Atıldıktan Sonra Yüklenmesi Gereken Driverlar Nelerdir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fiqo34

Hectopat
Merhaba ;
Bilgisayara format atıldıktan sonra başlıca yüklenmesi gereken driverlar nelerdir, listeler misiniz?
Windows Update kullanarak bu güncelleştirmeleri yapabilir miyiz ? Yoksa kendimiz mi yapmanız gerekiyor...

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğimce format CD'si nin zaten içinde gerekli olan driverlar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.technopat.net/sosyal/konu/aida64-html-raporu-oluşturma-resimli-anlatım.84058/ Konuya bakın ve rapor oluşturun. Sonrasında yeni açacağınız konuya moderatörü ekleyin size yardımı olacaktır.

Konu kapanmıştır. Her sisteme gerekli olan sürücüler farklılık gösterdiğinden dolayı genel bir sıralama mümkün değildir. Windows 8.1 gibi güncel işletim sistemleri, bünyelerinde güncel sürücüleri barındırdığından dolayı kurulum sonrasında bazı sistemlerde sürücü yüklenmesine gerek bile yoktur çünkü işletim sistemi yüklemiştir. Size bir tek güncellemek kalır ki, bunun en sağlıklısı donanım kimliğini kullanmaktır:

Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun
Benim bildiğimce format CD'si nin zaten içinde gerekli olan driverlar var.
Bilgilerinizi güncelleyin ve emin olmadan konulara mesaj atmayın. CD'deki ya da DVD'deki sürücüler güncel değildir. Formattan sonra asla ve asla DVD'deki sürücüler kurulmamalı güncel olmadıklarından dolayı. Güncel sürücülerinizi daima bize danışabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı