Format atılırsa hata düzelir mi?

ahmetygel

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar gelişmiş başlangiçtan komut sistemini seçtim şu UEFI açtiğimiz yer. Oradan komut satirina geldim ve aşağıdaki kodlari yapiştirdim;

mbr2gpt.exe /validate

Kod girince succesful geldi.

mbr2gpt.exe /convert

Burada hata aldim mi, almadim mi anlamadim ama gidiş o gidiş sonra dediğim hata oldu. Bilgisayarin markasi vs. geliyor ama sonra siyah bir ekranda - işareti goruyorum. Format atsam düzelir mi?

Ekranda siyah ekran var ve _ işareti yanıp sönüyor ama BIOS'a girebiliyorum ve markanin logosu gözüküyor başlangiçta.

Donanım arızası olmadığı sürece windowsu tekrar yüklemek(format atmak) bütün sorunların çözüm yoludur. Tabi format atmanın ve sonrasında yapılacak işlemlerin ve bunların sırasının da önemi var. Doğru yaparsanız sorunlar çözülür.
Başka sorularınız varsa öncelikle bilgisayar marka model ve özelliklerini de yazınız.
İyi günler...

Donanım arızası olmadığı sürece windowsu tekrar yüklemek(format atmak) bütün sorunların çözüm yoludur. Tabi format atmanın ve sonrasında yapılacak işlemlerin ve bunların sırasının da önemi var. Doğru yaparsanız sorunlar çözülür.
Başka sorularınız varsa öncelikle bilgisayar marka model ve özelliklerini de yazınız.
İyi günler...
Çok Teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı