Format atılmıyor

mertcan.dmn81

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar Windows 10 ISO dosyaları yüklü USB bellek var elimde fakat tam Windows yüklenmeye başladığı an ekranım siyah ekran oluyor. Bilgisayara erişim saglayamiyorum. Bu durumdan nasıl kurtulacağım? Nasıl format atmam lazim?

IMG-20230621-WA0002.jpg

Bu ekrandan sonra siyah ekran yiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hocam Windows olsa küçültebilirdik ama format ekranından küçülmüyor sadece genişletme veya silme var. Elinizde Windows olan PC varsa yapabiliriz.
Hocam en garantisi dosyaları başka bir yere aktarayım. sonra hdd ye windows yukleyeyim.

Yok hocam Windows olsa küçültebilirdik ama format ekranından küçülmüyor sadece genişletme veya silme var. Elinizde Windows olan PC varsa yapabiliriz.
Hocam bu hatanın cozumu nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230621_225409_Gallery.jpg
    Screenshot_20230621_225409_Gallery.jpg
    209,3 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Hocam bu iki ayardan mi bahsediyorsunuz? İkisi de bu haldeydi ellemedim.

Yok hocam sizde yokmuş sanırım şu videodaki yöntemleri uygular mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok hocam sizde yokmuş sanırım şu videodaki yöntemleri uygular mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam GPT hatası gitti fakat bu hata hala duruyor. Bunun için ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230621_231410_Gallery.jpg
    Screenshot_20230621_231410_Gallery.jpg
    486,3 KB · Görüntüleme: 16
Evet hocam onu diyecektim usb ile bağlı bir disk. Taşınabilir HDDlerden. Şuan elimde sata kablosu yok maalesef zaten taşınabilir oldugu için sata ile bağlayabilir miyim bilmiyorum. HDD'nin markası Samsung M3 Portable 500 GB
Hocam sanırım HDD'yi USB ile PC'ye bağlıyorsunuz SATA ile bağlamayı denerseniz çözülebilir.

Evet hocam onu diyecektim USB ile bağlı bir disk. Taşınabilir HDD'lerden. Şu an elimde SATA kablosu yok maalesef zaten taşınabilir oldugu için SATA ile bağlayabilir miyim bilmiyorum. HDD'nin markası Samsung M3 portable 500 GB.

Şunu deneyebilirsiniz hocam ben denemedim ama belki sizde olur:

Şunu deneyebilirsiniz hocam ben denemedim ama belki sizde olur:

Hocam bu videodaki çözümü yaptıktan sonra SSD'ye Windows kurabilir miyim? Yani HDD icindeki Windows'u kaldırabilir miyim?

Geri
Yukarı