Format atınca KMSpico silinir mi?

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 2 yıldır değiştirmeden Windows 10 kullanıyorum. İlk zamanlar KMSpico ile etkinleştirmek gibi bir salaklık yapmıştım orijinal Windows 7 key olmasına rağmen. O zamandan bu yana belki de 10 kez format atmışımdır ayarlar bölümünden. Hala KMSpico var mıdır? Varsa nasıl silerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum yaptıysan kalmamıştır.
Temiz kurulum derken USB ile kurduğumu hatırlamıyorum. Ama hatırladığım kadarıyla en son temiz kurulum yaptığımda Windows 10 Home'a geçmişti. Ben de internetten bedava Pro yapma ürün anahtarını yazdım ve Pro oldu.

Temiz kurulum derken USB ile kurduğumu hatırlamıyorum. Ama hatırladığım kadarıyla en son temiz kurulum yaptığımda Windows 10 Home'a geçmişti. Ben de internetten bedava Pro yapma ürün anahtarını yazdım ve Pro oldu.
Yükseltme anahtarı sanırım o. Kimse bedava vermez lisans. Şahsen bedava lisans buldum ama internette rast gelmedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı