Format atınca lisans istememesi

hakan409

Hectopat
PC'ciye format attırdım büyük ihtimalle korsan attı. Tekrar ben format atınca key sormadı. Evet konu yukarıda gördüğünüz gibi nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 mu? Bir kere etkinleştirildiği zaman (ister korsan olsun, ister orijinal) ve Microsoft hesabınıza bağlandığı zaman bir daha etkinleştirme sormuyor. Korsan key’i hesaba geçirmesi çok saçma ama gözümle kaç kere gördüm, böyle yapıyor. Ayarlar’da Etkinleştirme’de “Hesabınıza bağlı bir dijital lisans ile etkinleştirildi” yazıyordur yüksek ihtimal.

oem key kullanılmış olabilir. Tek bilgisayar için windows'un hangi sürümünü kullanıyorsanız eğer, onun için alınmış ve kullanabilmiş olabilir. Ürün anahtarını etkin olarak gösterir.

Format atarken lisans istemediği oluyor. Yani illa key girmek zorunda bırakmıyor.
Bilgisayar dükkanlarına format attırmayın. Kms gibi programlarla lisans yapıyorlar.

Format atarken lisans istemediği oluyor. Yani illa key girmek zorunda bırakmıyor.
Bilgisayar dükkanlarına format attırmayın. Kms gibi programlarla lisans yapıyorlar.
Kms aslında abartıldığı kadar kötü birşey değil ama lisansdan sonra programı silmeyince bilgisayar her açık olduğu zaman arkaplanda aynı işlemi yapıyor ama programı silince öyle arka planda çalışmıyor ve pcyi orjinal gösterip microsoftu kandırmaya devam ediyor yinede tavsiye etmem korsan ürün kullanmak emek hırsızlığı oluyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı