Format atınca Metin2 kasıyor

AlphaMale

Decapat
Öncelikle konuma zaman ayırıp ilgilenecek bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sorunum şu:
Yeni bir SSD aldığım için güzelce bir format atıp tertemiz sisteme gerekli driverları falan yükledim. Ekran kartı, ses, DirectX, vcredits... Steam'deki çoğu oyunu (ETS 2, Rust, CS:GO) sorunsuz oynayabiliyorum. İnternetim de gayet akıcı 35mbit kullanıyorum.

Fakat Metin2'yi indirip oyuna girdiğimde fan sesi aniden yükselip oyunun FPS'ini bozuyor. Ani drop kaybı yaşıyorum. Oyunu yıllardır aynı bilgisayarda oynuyordum. Tamamen sorunsuz bir şekilde oynayabiliyordum. Oyunun ayarlarından kaynaklı bir sorun olmadığını da biliyorum. Fan çok yükseldiğinde görev yöneticisinde sistem kesintileri CPU %100 kullanıyor ve aniden değer düşüyor. Oyuna tekrar geçince gene fan sesi aniden çok yükseliyor ve yine drop yiyorum. Ne yapmalıyım? Sistem bilgilerim: CASPER NIRVANA CSD Serisi laptop kullanıyorum.

asda.png

Yardım edebilecek kimse yok mu ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı