Format atmak FPS arttırır mı?

ibrahimethem

Femtopat
Merhabalar PC'ye Windows 10 Home formatı atacağım oyun için kullanacağım sistemim.
*Intel Q8300 OC 3.00GHz 4 CPU.
*4 GB DDR 2 800MHz RAM.
*Zotac GeForce GT 9600 512MB.
*120 GB SSD Kingston.
*Windows 10 Pro 64 Bit işletim sistemim var. Windows 10 Home formatı atarsam FPS yükselir mi oyunlarda?

Belli başlı oyunları oynarsınız eski fakat güncel oyunlarda performans kaybımız baya aşırı derecede olacaktır ramin yetmemesi ve işlemciniİ zorlandığı durumlarda

Yaw sen kimsin ya(!)Seni PC'nin RAM iyle döverim ben ama sizin gibi bir insan değilim bu yüzden yapmayacağım. Biz yardım etmeyi çalışıyoruz adamın dediğine bak yazık.

Yav senmi yardım ediyorsun gelmişsin diyorsun bu sistemle oyun oynayamazsın bal gibi oynarım ve oynuyorum hiç yardımcı olmuyorsun benim sorduğum soru formatla alakalı sen benim PC'ye laf atıyorsun yardımın buysa istemez.

Yav senmi yardım ediyorsun gelmişsin diyorsun bu sistemle oyun oynayamazsın bal gibi oynarım ve oynuyorum hiç yardımcı olmuyorsun benim sorduğum soru formatla alakalı sen benim PC'ye laf atıyorsun yardımın buysa istemez.

Güzel kardeşim bak. Formatla en fazla 5 FPS arttırırsın gerek yok ayrıca o oyunlarda alacağınız Max. FPS'i söylüyoruz 25 FPS'de oyun oynayacaksan git oyna.

Format atmak sisteminizde anormal bir durum olmadıkça herhangi bir performans artışı sağlamaz.
Sistem bileşenleriniz çok eski, güncel oyunları oynayamazsınız bu sistemle.

Yeni konular

Geri
Yukarı