Format Atmaya Çalışırken hata

Bu arada düşemezsiğn ki seviyen yok doğru Allah'a aşkına senin gibi bir sürü insan var yazık sonra acaba neden Türkiye gelişmiyor sen bilgisayar mühendisi okudun iyi güzel bende okuyorum ne yani?
Neden sataştığınızı hala anlamış değilim. Sadece ufak bir hatırlatmaydı. Yukarıda da söylediğim gibi Vasfım ile övünmüyorum. Ancak madem kıyaslama yapıyorsunuz, benim gibi birsürü insan olduğunu ve ülkenin benim yüzümden gelişmediğini söylüyorsunuz.
3 Konuşma dili, 2 yazılım dili biliyorum. Bilgisayar alanında 6 adet sertifikam var. Siber Güvenlik, Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Video Editörlüğü hakkında projeler geliştirip yurtiçi-yurtdışı şirketler ile çalışıyorum.

Peki sizin vasfınız nedir yada ne yaptınız bu ülke için?

Vasfın önemi yok evet haklısınız sadece tecrübe ederek yorum yazdığımı belirtmek istemiştim. Tahminen benim bilmediğim çoğu şeyi siz biliyorsunuz dolayısıyla tecrübe üstünlüğü söz konusu değil bence. Dediğim gibi daha önce tecrübe ettiğim için her parçaya şüpheli yaklaşıyorum, bir parçaya "Amaan, bunda sorun yoktur." diyerek geçemem işimi düzgün yapmamış ve yanlış yönlendirmiş olurum.
Haklısınız hocam, kontrol etmekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı