Format attıktan sonra dizüstü bilgisayarın kamerası çalışmıyor

Melipe Felo

Hectopat
Merhaba arkadaşlar!
Bilgisayarım yavaştı o yüzden format attım fakat formattan sonra kameranın çalışmadığını fark ettim. Nasıl düzeltebilirim acaba?
Not: Kameranın formattan önce çalışıp çalışmadığından emin değilim ama şu an bana çok lazım.

Merhaba arkadaşlar!
Bilgisayarım yavaştı o yüzden format attım fakat formattan sonra kameranın çalışmadığını fark ettim. Nasıl düzeltebilirim acaba?
Not: Kameranın formattan önce çalışıp çalışmadığından emin değilim ama şu an bana çok lazım.
Aygıt yöneticisine girin hiç ünlem işareti var mı kontrol edin.

Merhaba arkadaşlar!

Ürün marka model nedir? Ürününüzün modeline göre üretici sitesinden kamera sürücüsünü indirip kurmak sorunu çözer genelde.

Merhaba arkadaşlar!
Laptop'un markasına göre sitesinden sürücüler kısmına girip arkasındaki ince etikette yazan SN/ID ile sürücüleri daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz veya model adını tam biliyorsanız laptop seçimi de yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Genel olarka her laptopda olan bir koddur bu benim bildiğim.

Bunu da düzelttim sanırım arkadaşlar.
Laptopa zoom indirdim ve şuan kamera beni görüyor. Ben de ekranda kendimi görüyorum.
O halde bu kameranın çalıştığı anlamına geliyor olsa gerek😅

Geri
Yukarı