Çözüldü Format attıktan sonra gelen G diski nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cJoo

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 sürüm 2102 kullanıyorum, USB bellek ile format attım sonra G diski adında bir yer geldi. 166 MB boş 198 MB toplam yazıyordu, ne yaparsam yapayım silinmedi. Sonra diske sağ tıklayıp özelliklere bastım, ReadyBoost falan yazıyordu, C diskinde ya da D diskinde böyle bir şey yoktu araştırdım silmeyi ama sisteminizi hızlandırmak için kullanılan cihazın boyutu 256MB'den daha büyük olmalıdır. Cihaz boyutunuz 198 MB yazdığı için bu aygıtı kullanma seçeneği de çıkmıyordu. Bende sizden yardım almak istedim bu diski nasıl silebilirim?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    262,3 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows arama kısmına "diskmgmt.msc" yazıp enterlayin. Ardından diski bulup üzerine sag tıklayıp "Harfi Kaldır"a basın.
Windows 10 sürüm 2102 kullanıyorum, USB bellek ile format attım sonra G diski adında bir yer geldi. 166 MB boş 198 MB toplam yazıyordu, ne yaparsam yapayım silinmedi. sonra diske sağ tıklayıp özelliklere bastım, ReadyBoost falan yazıyordu, C diskinde ya da D diskinde böyle bir şey yoktu araştırdım silmeyi ama sisteminizi hızlandırmak için kullanılan cihazın boyutu 256MB'den daha büyük olmalıdır. Cihaz boyutunuz 198 MB yazdığı için bu aygıtı kullanma seçeneği de çıkmıyordu. bende sizden yardım almak istedim bu diski nasıl silebilirim?
diskmgmt.msc
Sürücüye sağ tık- sürücü harfi veya yolu değiştir- kaldır.

Sonra diske sağ tıklayıp özelliklere bastım, ReadyBoost falan yazıyordu.
Ben herhangi bir diske sağ tıklayayım karşıma ReadyBoost çıkar. Bak:

1653052441843.png

Bunun konuyla bir alakası yok yani...

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı