Çözüldü Format attıktan sonra lisans gider mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Messi1982

Centipat
Daha fazla  
Zamanında FreeDOS bilgisayarıma bu sitedeki yükleme yazısı ile Windows 10 yükledim ve OEM key girip etkinleştirmiştim. Şu an bilgisayara USB ile temiz format atmak istiyorum. Windows etkinleştirme ile ilgili bir sorun yaşar mıyım? Keyi yeniden girmeme gerek var mı?

Çözüm
Zamanında FreeDOS bilgisayarıma bu sitedeki yükleme yazısı ile Windows 10 yükledim ve OEM key girip etkinleştirmiştim. Şu an bilgisayara USB ile temiz format atmak istiyorum. Windows etkinleştirme ile ilgili bir sorun yaşar mıyım? Keyi yeniden girmeme gerek var mı?

Hayır yaşamazsınız anakart değiştirmediğiniz sürece key silinmez.

Hayır yaşamazsınız anakart değiştirmediğiniz sürece key silinmez.

Çözüm
Hocam peki ek olarak Windows 10 kullanırken PC'den veya USB ile Windows 11 yüklersem yine aynı key aktif olur mu? @Yener K. @Hasan Erikli

Windows 10 keyleri 11'de de aktif oluyor keyiniz OEM ise evet başka key almanıza gerek yok. USB şart değil ayarlar güncelleştirmeden Windows 11 kurabilirsin de.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı