Format attıktan sonra NVIDIA Denetim Masası gözükmüyor

Aynı kartı kullanıyorum. GTX 1050 exp.
Her formatta kurulumu sorunsuz yaptı Win10 ile. İnternet ağında sorun olabilir mi? Formattan sonra bir süre beklemek gerekiyor sürücülerin kurulumu için.
Formatı bu videodan bakarak attım. Bir daha format atsam düzelir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tekrar format atmayı dene ve kablolu ağa bağlı kal mutlaka. Formattan sonra da PC'yi bir süre kendi haline bırak. Ekran sürücüleri kuruluysa bunu zaten ekran çözünürlüğünden anlarsın.

Formatı bu videodan bakarak attım. Bir daha format atsam düzelir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Format attığınız windows isosu orjinal mi?Üzerinde oynanmışsa sorun burdan kaynaklı olabilir.

Düzeltme:Videoyu izledim windowsu bilinmeyen bir linkten indiriyor.Eğer windowsun kendi sitesinden indirirseniz bu sorun düzelecektir inşallah yardım edebilmişimdir.

Son düzenleme:
//
Win10 İSO dosyasını USB Belleğe entegre edip format atsan bence daha sağlıklı olacaktır.

Format attığınız windows isosu orjinal mi?Üzerinde oynanmışsa sorun burdan kaynaklı olabilir.

Düzeltme:Videoyu izledim windowsu bilinmeyen bir linkten indiriyor.Eğer windowsun kendi sitesinden indirirseniz bu sorun düzelecektir inşallah yardım edebilmişimdir.
Windowsun kendi sitesinden ücretsiz indirebiliyor muyuz ? Ayrıca tekrar format attım sonrasında bir şey farkettim.Ekran kartım aygıt yöneticisinde gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• aygıt yöneticisi.PNG
    aygıt yöneticisi.PNG
    8,8 KB · Görüntüleme: 40
Windowsun kendi sitesinden ücretsiz indirebiliyor muyuz ? Ayrıca tekrar format attım sonrasında bir şey farkettim.Ekran kartım aygıt yöneticisinde gözükmüyor.
Window'sun kendi sitesinden iso dosyasını indirip rufus programıyla flash'ınıza atıp format atabilirsiniz.

Ve aygıt yöneticisinde gözükmeme sebebi sürücünün kurulu olmamasıdır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı