Format attıktan sonra oyun performansı yükselir mi?

bekirmert43

Hectopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarım var. 8 GB RAM i5 10. nesil ve ekran kartı NVIDIA MX230. CS'de falan 640x480 oynuyorum ve ona rağmen kasıyor. FM bile kasmaya başladı. Format atsam kesin olarak FPS artışı alır mıyım?

Dizüstü bilgisayarım var. 8 GB RAM Intel 10. nesil ve ekran kartı NVIDIA MX230. CS'de falan 640x480 oynuyorum ve ona rağmen kasıyor. FM bile kasmaya başladı. Format atsam kesin olarak FPS artışı alır mıyım?

Casper Nirvana S500 değil mi laptopunun modeli soruya gelecek olursak herhangi bir virüs kasmaya sebep olabilir depolama alanı çok doluysa olabilir arka planda çok uygulama varsa olabilir şu an yanına gelip 40 ayar yapmak isterdim of ya.

Casper Nirvana S500 değil mi laptopunun modeli soruya gelecek olursak herhangi bir virüs kasmaya sebep olabilir depolama alanı çok doluysa olabilir arka planda çok uygulama varsa olabilir şu an yanına gelip 40 ayar yapmak isterdim of ya.
Dell kullanıyorum. Depolama alanının yaklaşık 800 GB'ı boş çok yer var yani. Virüsten çok şüpheleniyorum çünkü FM bile anlık kasıyor.

Dell kullanıyorum. Depolama alanının yaklaşık 800 GB'ı boş çok yer var yani. Virüsten çok şüpheleniyorum çünkü FM bile anlık kasıyor.

Ağa sana birkaç öneri oyun modunu aç temp dosyalarını sil virüs taraması yapoyunu önceliğe al ayrıntılardan Görev Yöneticisi'nden yapılıyor atkaplandaki uygulaması kapat başlangıç uygulamalarını kapat arkada DC Spotify calisyor mu kapaat nihai performansa ayarla yoksa CMD'ye bir komut var onla ayarlanıyor grafik ayarlarından yüksek performans yap NVIDIA ayarlarını en iyi performans yap program ayarlarını en iyi performans yap sağ tık at özelliklere git uyumluluğa gel pencere tam ekran iyileştirme gibi bir şey var kapat bunları yaptıktan sonra antivirüs uygulamasını devre dışı yap korumaları kapat arka planda gerkesiz çalışır mürekkep bilmemnelerini kapat gizlilk ve güvenlikten NVIDIA bin kartını kullan yanlışlıkla Intel HD Graphics kullanılıyorsa ondan ggdir zaten gizlilik güvenlikten bildirimleri falan kapat önemsiz her şeyi kapat işlemciyi en az 90'a çek en fazla 98 yapsa PC patlamasın. D çok ısınıyor 100 yaparsan en azından ben öyle biliyorum onun dışında çözünürlügu dusur grafikleri düşür 3B ses bilmemnelerini kapat CS'ye internetten bak başlatma seçeneklerini yap işe yarar onun dışında yönetici olarak çalıştır DPI bilmemnelerini işaretle uyumluluktan ekran kartını güncelle BIOS'u guncellen OC yap onun dışında PC'deki sorunları tara çözüme kavuştur onun dışında şarjda kullan laptopu performansin artar onun dışında soğutucu al macun yenilet klimalı odada kullan onun dışında arka planı düz siyah yap masaüstü uygulamalarını bir klasöre at onun dışında antivirüsleri sil PC'dendeki dikkatli kullandıktan sonra BENCE gerek duymazsin drop azaltmak için birkaç ayar vardı lochal mschineden miyd hatırlamıyor bak YouTube'dan

Geri
Yukarı